تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته‌های بدون آزمون ۱۴۰۰
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 26 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۴۸۸۳
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
با اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات سری دوم دفترچه راهنما، مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ برای دومین بار تمدید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به دنبال اطلاعیه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۴ مرداد، اصلاحات جدید(سری دوم) و رشته‌های جدید برای این مرحله از پذیرش منتشر شد.

متقاضیان پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری ۱۴۰۰ که تاکنون برای ثبت‌نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و مندرجات اصلاحیه‌ها به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام کنند.

آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست و اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۳.۹۹°    ۳۴.۷۹°