کاهش زمان رسیدن تکنسین های اورژانس بر بالین بیمار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 28 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۴۹۸۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: رسیدن موتورلانس‌های ما کمتر از ۱۰ دقیقه به مددجو باعث شده زمان رسیدن به بالین بیمار کاهش پیدا کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ آقای دکتر پیمان صابریان، سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به میزان خشونت علیه رزیدنت‌های مقیم اورژانس گفت: متأسفانه در دوره همه گیری جهانی کرونا در جهان شاهد روند افزایش خشونت بودیم، اما سال‌هاست که به رزیدنت‌های خود مدیریت رفتار را آموزش دادیم و به آن‌ها گفتیم باید به طرف مقابل به عنوان کسی که نیاز به کمک درمانی و رفتاری دارد نگاه کنند همچنین در هر شرایطی رفتار خود را مدیریت کرده و طرف مقابل را درک کنند تا خدایی نکرده به او آسیب نرسانند.
وی افزود: خدا را شکر هم اکنون روند افزایشی خشونت علیه تکنسین اورژانس نداریم درواقع هم مردم همکاری بسیار خوبی دارند و هم تکنسین‌ها توانستند به خوبی شرایط را مدیریت کنند.
 دکتر صابریان درخصوص مدت زمان رسیدن اورژانس به بالین بیمار بیان کرد: رسیدن موتورلانس‌های ما کمتر از ۱۰ دقیقه به مددجو باعث شده زمان رسیدن به بالین بیمار کاهش پیدا کند.
 سرپرست سازمان اورژانس کشور ادامه داد: گاهی اوقات نیرو‌های ما درگیر موج مأموریتی و حتی ترافیکی می‌شوند و همین عامل باعث می‌شود دیر به مقصد برسند در واقع وقتی اعلام می‌کنیم زمان رسیدن اورژانس به بالین بیمار ۱۵ دقیقه است، یعنی ۵۰ درصد از افراد کمتر از این زمان خدمات دریافت می‌کنند و ۵۰ درصد دیگر ممکن است، چند دقیقه بیشتر در انتظار موتورلانس بمانند.
دکتر صابریان تأکید کرد: دلیل اینکه بر افزایش نیرو‌ها تأکید داریم همین موضوع است که بتوانیم زمان رسیدن موتورلانس‌ها را کاهش دهیم و به مردم بهتر خدمات رسانی کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶.۵۹°    ۲۶.۹۹°