برداشتن دست انداز‌های تعویض پلاک خودرو با نوبت دهی اینترنتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 25 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۵۰۸۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
با تدابیر پلیس راهور، خدمات تعویض پلاک در مراکز میثم و خاورانِ تهران تمام اینترنتی و بدون پیاده شدن از خودرو انجام می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه مدتی است که طرح شماره گذاری و تعویض پلاک اینترنتی در دو مرکز مرکز میثم در غرب تهران و خاوران در شرق تهران ارائه می‌شود، گفت:هموطنان برای آماده شدن پلاک خود ۲۴ ساعت قبل به صورت اینترنتی وقت بگیرند.

وی با بیان اینکه طرح نوبت‌دهی اینترنتی برای دریافت خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در تمامی مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک به اجرا درآمده است، اظهار داشت:. با اجرای این طرح ۸۵ درصد فرآیند مربوط به شماره‌گذاری و تعویض پلاک خودرو‌ها به شکل اینترنتی انجام می‌شود.
 
سرهنگ علی محمدی ادامه داد: تنها اقدامات مربوط به بازدید اصالت خودرو از سوی کارشناسان و پلاک‌کوبی یا فک پلاک به صورت حضوری است که البته در این بخش نیز حتی نیازی به پیاده شدن از خودرو وجود ندارد و تمام این فرآیند در عرض مدت زمانی حدود ۱۰ دقیقه انجام می‌شود.

محمدی با بیان اینکه طی روز‌های آینده این طرح در اصفهان و خراسان نیز اجرا خواهد شد، بیان داشت: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده به زودی اجرای این طرح در دیگر استان‌ها نیز عملیاتی خواهد شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳۳.۹۹°    ۳۳.۹۹°