زاغه نشینان منطقه مرادآباد ساماندهی می شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 28 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۵۱۵۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴
رئیس جمهور در ادامه بازدید‌های سفر استانی به سیستان و بلوچستان با حضور در بین زاغه نشینان منطقه محروم مرادآباد چابهار دستور ساماندهی و رسیدگی صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محور گفتگوی حجت الاسلام "سید ابراهیم رئیسی" با صیادان و اهالی منطقه کنارک بهبود وضعیت اقتصادی و ایجاد رونق و اشتغال برای جوانان بود.
 
دکتر رئیسی رسیدگی و تغییر چهره اقتصادی استان سیستان و بلوچستان را در دستور کار روزهای آینده هیئت دولت اعلام کرد.

دومین سفر سرزده رئیس جمهور به استان جنوب شرقی کشور مثل سفر به خوزستان همراه با گلایه های مردمی و توفانی از امید در دل آنان همراه بود.
رئیس دولت سیزدهم پس از بازدید از پروژه یک هزار واحدی مسکن و گفتگو با دست اندرکاران آن در جریان مشکلات و درد دل آنان بی واسطه باخبر شد. 
 
رئیس جمهور ساماندهی وضعیت مسکن ساکنان محله محروم مرادآباد را مورد تاکید قرار داد و گفت: کپرنشینی به هیچ وجه شکل مطلوبی برای زندگی و وضعیت مطلوبی برای مردم نیست و سامان دادن وضعیت این بخش از هموطنان‌مان بسیار اقدام پسندیده‌ای است که برای مجریان و بانیان آن برکات دنیوی و اخروی فراوانی دارد.

دکتر رئیسی گفت: وزیر راه و شهرسازی در دولت با همکاری نیرو‌های بسیجی و سپاهی برای کمک به بهبود وضعیت معیشت و زندگی مستضعفین و محرومین سیستان و بلوچستان از هیچ اقدام و خدمتی فروگذار نخواهند کرد.

در این بازدید مقرر شد درخصوص چگونگی تسریع در ساماندهی وضعیت این منطقه محروم در جلسه شورای اداری استان تصمیم گیری شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱.۹۹°    ۲۱.۹۹°