عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی و آمریکا در یک ائتلافند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۵۱۵۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
دبیرکل انصار الله یمن هم در سخنانی گفت: در ائتلاف سعودی با رژیم صهیونیستی و آمریکا هیچ شکی وجود ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "عبدالملک بدرالدین" افزود: ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی، تهدید خطرناکی علیه دین، امنیت، آزادی و کرامت امت اسلام است. دبیرکل انصار الله یمن با تأکید بر اینکه موضع ملت یمن ضد ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی، یک موضع به حق است، تصریح کرد، کسانی که به ائتلاف آمریکا و این رژیم پیوستند، در اشتباه هستند.
 
عبدالملک بدرالدین با تاکید بر ادامه مبارزه ضد متجاوزان گفت: همه کشور را آزاد خواهیم کرد و تمام مناطق اشغال شده را پس خواهیم گرفت .
 
سید عبدالملک بدرالدین الحوثی تأکید کرد که ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی، تهدید خطرناکی علیه دین، امنیت، آزادی و کرامت امت اسلام است.

شبکه خبری المسیره به نقل از الحوثی گزارش داد، در ائتلاف «رژیم سعودی با آمریکا و اسرائیل، هیچ شک و التباسی وجود ندارد».

وی با بیان اینکه «تجاوز به یمن و توطئه علیه کشور‌های منطقه به سود آمریکا و اسرائیل است»، خاطر نشان کرد، جنایات مرتکب شده علیه ملت یمن به اندازه‌ای است که آمریکا نمی‌تواند بر آن سرپوش بگذارد.

الحوثی با تأکید بر اینکه موضع ملت یمن علیه ظلم آمریکا و رژیم صهیونیستی، یک موضع به حق است، تصریح کرد، کسانی که به ائتلاف آمریکا و این رژیم پیوستند، در اشتباه هستند.

دبیرکل انصارالله تأکید کرد، نمی‌توان در برابر زورگویی آمریکا و رژیم صهیونیستی سکوت کرد؛ در حالی که این دو رژیم به همه امت اسلام ظلم می‌کنند، از یمن تا فلسطین.

وی با اشاره به اینکه قرآن تأکید دارد که نباید در برابر دشمنی و محاصره سکوت کرد، گفت: «اگر در جنگ کوتاهی می‌کردیم، پایگاه‌های آمریکا، انگلیس و اسرائیل در صنعاء و سایر استان‌های یمن وجود داشت».

الحوثی تصریح کرد: «همه کشور خود را آزاد خواهیم کرد و تمام مناطقی را باز پس خواهیم گرفت که ائتلاف متجاوز اشغال کرده است»

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی سالروز شهادت «زید بن علی» شعارهایی ضد سیاست مستبدانه آمریکا در منطقه سر دادند و تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را خواستار شدند.

برچسب ها: یمن ، الحوثی ، بدرالدین ، صنعا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۵۹°    ۲۴.۹۹°