نقش آفرینی جوانان سیستان و بلوچستان در حل مشکلات استان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 01 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۵۲۰۲
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
رئیس‌جمهور در بدو ورود به زاهدان با اشاره به اینکه راهکار‌ها و اولویت‌های حل مشکلات را باید شناسایی کرد، گفت: راه‌حل همه مشکلات در داخل کشور است؛ با بهره‌مندی از جوانان سیستان و بلوچستان برای حل مشکلات استان تلاش می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر امروز در بدو ورود به زاهدان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عصر امروز ضمن شرکت در جلسه شورای اداری ضمن بررسی مسائل و مشکلات استان گزارشی از روند برنامه‌های مختلف از زبان مدیران و مسئولان استانی خواهیم شنید.

او با تاکید به اینکه راهکار‌ها و اولویت‌های حل مشکلات را باید شناسایی کرد، گفت: راه حل همه مشکلات در داخل کشور است و هیچ مشکلی بدون راه حل نیست به شرط اینکه در ابتدا آن مشکل و راکار‌های رفع آن را به خوبی شناسایی کنیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه ظرفیت‌های عظیمی در سیستان و بلوچستان وجود دارد، افزود: دولت سیزدهم آمادگی کامل دارد تا در کنار جوانان به عنوان ظرفیت عظیم استان به مقابله با مشکلات این استان بپردازد.

او تصریح کرد: امیدواریم دولت با همکاری مردم، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و جوانان فعال سنی و شیعه گام‌هایی برای حل مشکلات استان از جمله بیکاری، تولید و مسائل فرهنگی و اجتماعی این استان که از استان‌های مهم کشور محسوب می‌شود، برداریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰.۷۹°    ۲۷.۹۹°