شرایط اطمینان‌بخشی را در تقویت بنیه دفاعی ایجاد می‌کنیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 04 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۵۲۶۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
وزیر دفاع گفت: به کوری چشم دشمنان نظام اسلامی با هم افزایی و هماهنگی کامل، شرایط اطمینان بخشی را در تقویت بنیه دفاعی کشور ایجاد می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از وزارت دفاع؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در وزارت دفاع با امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر جدید دفاع دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اظهار خرسندی از انتخاب شایسته امیر آشتیانی به سمت وزیر دفاع و تاکید بر تلاش ارزنده نیرو‌های مسلح بر تولید قدرت و ارتقاء بنیه دفاعی کشور گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران از هیچ حربه و ترفندی برای فشار بر نظام اسلامی و ملت ایران فروگذار نکرده‌اند و به رغم ناتوانی‌های خود در طول ۴ دهه اخیر، همچنان بر دشمنی و کینه توزی‌های خود اصرار دارند و هر روز این دشمنی‌های عمیق را با پیچیدگی‌ها و ترفند‌های خاص رونمایی می‌کنند که ضروری است با هوشمندی و بصیرت کامل با آن مقابله شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در این دیدار با تاکید بر تلاش‌های همه‌جانبه وزارت دفاع در پشتیبانی از نیرو‌های مسلح گفت: بر این باوریم که با رویکرد جهادی و انقلابی در امتداد تلاش‌های تأثیرگذار گذشته، تمام همت و ظرفیت‌های تعیین‌کننده خود را برای تعمیق و توسعه توانمندی‌های دفاعی و رفع نیازمندی‌های نیرو‌های مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه سامانه‌ها و تجهیزات مدرن و راهبردی به کار خواهیم گرفت.

امیر آشتیانی بیان کرد: به کوری چشم دشمنان نظام اسلامی با هم افزایی، همگرایی و هماهنگی کامل، شرایط اطمینان بخشی را در تامین نیاز‌های راهبردی نیرو‌های مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور فراهم و ایجاد خواهیم کرد.

وزیر دفاع از صنعت دفاعی به عنوان حوزه‌ای که می‌تواند جدی‌ترین و معنادارترین پاسخ‌ها را به دشمنان دهد یاد کرد و با تأکید بر اینکه منویات و تدابیر رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا در عرصه ارتقای توان بازدارندگی، راهگشا و نجات بخش است، گفت: ظرفیت‌سازی دفاعی روزآمد و متناسب با تهدیدات آینده و تحولات پیش‌رو، راهبرد نیرو‌های مسلح بوده و به فضل الهی باشتاب روزافزون تداوم خواهد یافت.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲.۷۹°    ۲۶.۹۹°