جزئیات برنامه‌های شهردار پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 10 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۵۳۵۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
شهردار تهران امروز با حضور در شورای شهرِ پایتخت، برنامه هایش برای اداره کلان شهرتهران را بیان کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
علیرضا زاکانی روز یکشنبه در نهمین جلسه اعضای شورای شهر تهران اعلام کرد: خودمان را متعهد به شهرداری می‌دانیم و امیدواریم هر سه ضلع تعهد، تمشیت و اهداف انقلاب را با مدد گرفتن از مردم پیش ببریم.

وی با بیان اینکه ۹۰ هزار نفر ارتباط کاری با شهرداری تهران دارند، افزود: ۵۸ هزار نفر کارکنان مستقیم این نهاد است و باقی کسانی هستند که از طریق شرکت‌های مرتبط و خدمات رسان با ما همکاری دارند.

شهردار تهران اظهارداشت: ما مفتخریم که خادمی مردم را می‌کنیم لذا باید نیم نگاهی به شهروندان و توجهی به شهر و دقتی به خانه و خانواده شهرداری داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: مشارکت با همگان و دقت در این مسیر برای اجرای برنامه ها، برای ما مقصود و هدف بود.

زاکانی ادامه داد: سعی کرده ام از همه دانش، تجربه و داشته‌های معاونان شهرداری استفاده کنم و لذا با همه آنان جلسه داشتم.

شهردار تهران اظهار داشت: ما با شهروندانی مواجه هستیم که از ما نارحتند، خدمات ما را در خور شان خود نمی‌دانند و دقت‌های لازم برای انتقال نیاز‌های اساسی به آن‌ها انجام نگرفته است و لذا شهروندان مسیر دیگری می‌روند و شهرداری مسیر دیگر را می‌رود.

وی ادامه داد: همچنین با شهری مواجهیم که به روح و کالبد آن توجه نشده است و در مسیری نبوده که رشد متوازنی داشته باشد و هویتی دینی و ایرانی ما در آن مشهود نیست.

شهردار تهران اضافه کرد: در این مسیر ضرورت دارد که تمام نیاز‌های نرم افزاری و سخت افزاری مردم را خوب بشناسیم و برای همه آن‌ها پاسخ معتبر داشته باشیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۱۰.۹۹°