وزیر کشور: ناجا به تامین امنیت نرم تکیه کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 16 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۵۵۶۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
دردیدار وزیر کشور با فرمانده ناجا مطرح شد؛
فرمانده ناجا به همراه تعدادی از معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی با «احمد وحیدی» وزیر کشور دیدار کرد؛ در این دیدار بر نقش نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت تاکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در دیداری که با «احمد وحیدی» وزیر کشور به همراه تعدادی از معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی در وزارت کشور انجام شد، ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت اظهار داشت: جایگاه وزیر کشور در هم راستا کردن سایر دستگاه‌ها، وزارتخانه‌ها و نهاد‌ها با ناجا در حفظ نظم و تأمین امنیت جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: نیرو‌های خدوم و غیرتمند نیروی انتظامی در پهنه گسترده کشور برای تأمین امنیت جامعه به صورت شبانه روزی و مقتدرانه در حال خدمت رسانی به مردم عزیز هستند.

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: وزیر کشور به دلیل داشتن سمت جانشینی فرمانده معظم کل قوا در امور ناجا و تفویض بخشی از اختیارات معظم له در این زمینه از نقش بسیار مهمی برخوردار است.

نقش مهم ناجا، تأمین نظم و امنیت در جامعه

احمد وحیدی نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات و عملکرد شایسته نیروی انتظامی در خصوص ارتقاء امنیت جامعه، اظهار داشت: امنیت نرم به مراتب مهمتر از امنیت سخت بوده و ناجا به عنوان متولی تأمین نظم و امنیت در جامعه در این عرصه نقش بسزایی دارد.

وی تأکید کرد: هنر نیروی انتظامی زمانی بیشتر نمود پیدا می‌کند که در تأمین امنیت این سرزمین پهناور بیش از هر چیز به امنیت نرم تکیه کرده و از امنیت سخت پرهیز کند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی یک سازمان جامعه محور بوده و مسئول سازی سایر دستگاه‌های و نهاد‌های ذیربط در تولید امنیت جامعه از دیگر عملکرد‌های مهم ناجا است.

جانشین فرمانده معظم کل قوا در امور ناجا تصریح کرد: عملکرد نیروی انتظامی حفظ سرمایه اجتماعی است که این امر مهمی برای افزایش اعتماد عمومی جامعه محسوب می‌شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲.۵۹°    ۵.۹۹°