دستور فوری فرمانده کل سپاه به فرماندهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 28 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۵۵۹۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱
فرمانده کل سپاه خطاب به فرماندهان سپاه استان ها گفت: از همه ظرفیت‌ها به صورت ۲۴ ساعته برای واکسیناسیون مردم استفاده کنید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
   سرلشکر "حسین سلامی" در جلسه بررسی روند اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی، گفت: به همه فرماندهان سپاه دستور قاطع می‌دهم در عرصه تحقق اهداف مقدس طرح شهید سلیمانی برای واکسیناسیون به صحنه بیایند و همه استعداد موجود را با ظرفیت کامل در نظر بگیرید.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه زمان حضور نیرو‌ها در مراکز واکسیناسیون را اینقدر بسط بدهید تا به ۲۴ ساعت برسد، گفت: در بکارگیری اماکن و ظرفیت‌های سپاه برای توسعه مراکز واکسیناسیون کاملا مختار هستید و به تناسب نیاز به تشخیص خودتان عمل کنید.
 
فرمانده کل سپاه گفت: امروز فصل نوازش مردم ماست، امروز فصل خرید ناز مردم ماست.
 
وی افزود: ما از رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمان داریم که برای نجات مردم‌مان از این بیماری تمام ظرفیت و استعدادمان را بکار بگیریم.
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تجربیات ماه های گذشته و بهره مندی از آن گفت: ظرفیت های ما برای غلبه بر بیماری کرونا به فضل الهی در حال افزایش است.

سرلشکر سلامی: با واردات وسیع واکسن، نگرانی ها در مورد محدودیت های واکسن از بین رفته است و باید با گسترش ظرفیت ها و توسعه زمان واکسیناسیون، سرعت آن را افزایش دهیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۵۹°    ۲۳.۹۹°