نیازی به حضور کشور‌های متجاوز بیگانه در منطقه نیست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۵۶۰۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶
دریادار تنگسیری؛
فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از منطقه نازعات گفت: کشور‌های منطقه می‌توانند از منابع و منافع خود دفاع کنند و نیازی به حضور کشور‌های متجاوز بیگانه در منطقه نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  به نقل از روابط عمومی ندسا؛ دریادار پاسدار "علیرضا تنگسیری" فرمانده نیروی دریایی سپاه با مثبت ارزیابی کردن سطح آمادگی‌های رزمی، عملیاتی رزمندگان مستقر در جزایر گفت: همانگونه که بار‌ها اعلام کرده ایم، برای حفاظت و استمرار امنیت در خلیج فارس، نیازی به حضور بیگانگان نیست و کشور‌های منطقه می‌توانند به خوبی از منابع و منافع خود دفاع کنند. ما مسلمانیم و با هم دوست و برادر هستیم و نیازی به حضور کشور‌های متجاوز و بیگانه در منطقه نداریم.

 دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از منطقه نازعات با حضور در جمع رزمندگان و فرماندهان مستقر در جزیره تنب بزرگ خطاب به آنان گفت: شما امید‌های ملت ایران هستید و مردم ما به شما رزمندگان غیور افتخار می‌کنند؛ شما امروز وظیفه‌ی بسیار حساس و مهم مرزداری از حریم جمهوری اسلامی را بر دوش دارید.

وی با تاکید بر ارتقای هر چه بیشتر فضیلت‌های اخلاقی اعم از معنویت، ولایت مداری، روحیه جهادی و انقلابی در میان رزمندگان اظهار کرد: ما هر کاری که انجام می‌دهیم باید برای رضای خدا و در مسیر خداوند متعال باشد. به اندازه‌ای که قدرت لا یزال الهی را باور داریم و از مرز خود باوری به مرز خدا باوری برسیم، به همان اندازه در مسیر توفیقات و موفقیت‌های الهی قرار می‌گیریم. آنگاه نتیجه همه اعمال ما خدایی می‌شود رنگ خدایی می‌گیرد و کار ما ماندگار می‌شود.

دریادار تنگسیری با بیان اینکه دشمنان ما در مقابل انقلاب اسلامی درمانده و مستأصل شده اند، گفت: انقلاب اسلامی با هدایت عالمانه و حکیمانه نائب الامام المهدی، حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) برای تحقق تمدن نوین اسلامی گام‌های بسیار بلندی برداشته و در این مسیر نیروی دریایی سپاه برای تبدیل شدن به یک قدرت دریایی در تراز انقلاب اسلامی اقدامات راهبردی و مهمی را شکل داده که در این راستا در سال گذشته با عنایت خداوند و همت جهادی و انقلابی رزمندگان دریادل، طی شش ۶ مرحله الحاق، انواع تجهیزات رزمی و عملیاتی به توان آمادگی رزم نیرو اضافه و سازمان ارتقاء یافت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان با مثبت ارزیابی کردن سطح آمادگی‌های رزمی- عملیاتی رزمندگان مستقر در جزایر، با اشاره به لزوم تقویت هر چه بیشتر وحدت بین کشور‌های اسلامی گفت: همانگونه که بار‌ها اعلام کرده ایم، برای حفاظت و استمرار امنیت در خلیج فارس، نیازی به حضور بیگانگان نیست و کشور‌های منطقه می‌توانند به خوبی از منابع و منافع خود دفاع کنند. ما مسلمانیم و با هم دوست و برادر هستیم و نیازی به حضور کشور‌های متجاوز و بیگانه در منطقه نداریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰.۷۹°    ۱۲.۹۹°