رفع چالش های ساختاری و کارکردی اداره کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 31 شهريور 1400
کد خبر : ۸۲۵۹۷۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
رئیس مجلس گفت: در مدیریت اقتصادی و اداره اقتصادی در مشکل هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس مجلس گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز با تکیه بر سنت‌های الهی رهبری و مردم به یک نظام اسلامی مقتدر تبدیل شده که ظلم و هژمونی آمریکا را شکانده است.
آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی شورای اسلامی عصر امروز در نشست کمیسیون اقتصادی با مسئولان ارشد قوه قضائیه با اشاره به اینکه این امر یک موفقیت بزرگ برای نظام اسلامی محسوب می‌شود و جمهوری اسلامی ایران در این زمینه عالی عمل کرده است گفت: ریشه این موفقیت و عملکرد به عنصر رهبری و امام جامعه، مردم و سنت‌های الهی است.
وی گفت: این سه مولفه باعث شده است که جمهوری اسلامی ایران در بقای خود قدرتمند عمل کند.
آقای قالیباف با اشاره به اینکه ما امروز در حوزه ساختاری، کارکردی و رفتاری دچار چالش هستیم یادآورشد: باید در این زمینه چاره اندیشی کرد که مشکلات بیشتر نشود.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث‌های مربوط به هماهنگی سه قوه گفت: اگر این هماهنگی‌ها منجر به هم افزایی نشود و آثاری در حل مشکلات مردم و رفع امور نداشته باشند موثر نیست.
وی افزود: سران قوا همگی مصمم به حل مشکلات مردم هستند.
آقای قالیباف در ادامه سخنان خود مفاسد اقتصادی را یکی از موضوعات مهم در حوزه اقتصادی دانست و گفت: ما اکنون در مدیریت اقتصادی و اداره اقتصادی در مشکل هستیم و این امر ناشی از ضعف مدیریت اقتصادی است.
رئیس مجلس همچنین بر ایجاد نگرش صحیح در مدیریت اقتصادی، نظارت و رویکرد‌های درست به معقوله اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۹.۷۷°    ۲۹.۷۷°