افتتاح دومین مرکز واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه در پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 05 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۵۹۹۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹
دومین مرکز جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه با نام پاسدار شهید سلامت " صالح مهدوی مجد" در شهرک شهید محلاتی پایتخت افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
این مرکز از ۸ صبح تا ۸ شب آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز است و در صورت نیاز می‌تواند شبانه روزی فعالیت کند.

از زمان کوتاه واگذاری بخشی از عملیات واکسیناسیون سراسری به نیرو‌های مسلح و با افتتاح این مرکز تجمیعی، تعداد مراکز جامع واکسیناسیون کشوری نیروی زمینی سپاه به ۷ مرکز با بیش از ۶۳ ایستگاه فعال افزایش پیدا کرده است.

مراکز فعال جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه در پایتخت هم به ۲ مرکز افزایش یافته است.

هم اکنون علاوه بر پایتخت، پنج مرکز دیگر نیروی زمینی سپاه در شهر‌های بروجرد، نجف آباد، پرند و مراکز استان‌های کرمانشاه و اصفهان، با تمام ظرفیت در حال خدمت رسانی به مردم و واکسیناسیون عمومی علیه بیماری کرونا هستند.

در این مراکز و ایستگاه‌های مربوطه، بیش از ۲۱۰ پزشک، پرستار و کادر درمان نیروی زمینی سپاه در عملیات واکسیناسیون سراسری مشارکت دارند.

نیروی زمینی سپاه همه مراحل زنجیره سرد حمل و نگهداری واکسن، سامانه نوبت دهی و سامانه ثبت و پایش اطلاعات را با بهره گیری از کادر متخصص و آموزش دیده به گونه‌ای دنبال کرده است که ضمن رعایت همه استاندارد‌های تزریق، سرعت انجام واکسیناسیون عمومی نیز ارتقا یافته است و از ازدحام جمعیت جلوگیری می‌شود.

اولین مرکز جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه در منطقه قصر فیروزه پایتخت نیز همچنان به طور روزانه و با ظرفیت حداکثری در حال خدمت رسانی به مردم است.

این مراکز به نام یکی از شهدای مدافع سلامت سپاه است که در تهران، نام دو مرکز جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه به نام‌های پاسدار شهید "صالح مهدوی مجد" از اعضای کادر درمان بیمارستان شهید عارفیان نیروی زمینی سپاه و شهیده عصمت سربیشه‌ای از پرستاران زحمتکش بیمارستان نبی اکرم (ص) این نیرو در شهر زاهدان مزین شده است؛ شهدایی از مجموعه کادر درمان سپاه که در راه خدمت رسانی به مردم و درمان بیماران کرونایی، جان خود را نثار کردند.

نیروی زمینی سپاه ضمن تلاش همه جانبه برای افزایش و ارتقای مراکز جامع واکسیناسیون در سراسر کشور و تهیه و تامین هزینه‌های مربوطه، تا تکمیل و پایان عملیات واکسیناسیون عمومی بر علیه بیماری کرونا، در کنار مردم و بخش‌های مختلف خدماتی و درمانی کشور خواهد بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳.۷۳°    ۲۳.۹۹°