ثبت نام در سامانه سماح پایان یافته است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 01 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۶۱۲۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: در سامانه سماح بیش از ۷۰ هزار نفر برای مراسم پیاده روی اربعین حسینی ثبت نام کرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای حسین ذوالفقاری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: از این تعداد ۴۵ هزار نفر دوز اول واکسن کرونا و حدود ۲۵ هزار نفر نیز هر دو دوز را دریافت کرده اند و بیش از هزار نفر هیچ گونه واکسنی را دریافت نکرده اند.
نام نویسی زائران مراسم اربعین حسینی (ع) پایان یافت. اگر مدارک افراد کامل نبود و نیاز به ثبت نام بود، ثبت نام تکمیلی انجام و تاشنبه همه مدارک کامل می‌شود.

سهمیه موکب داران و کمیته‌ها از ۶۰ هزار نفر حدود ۲۵ هزار نفر است. کمیته‌ها قرار شد تا فردا مدارک خود را برای دریافت ویزا ارائه دهند

افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند برای انجام کار خود نگرانی نداشته باشند آمادگی داریم اگر لیست موکب‌داران آماده شود ظرف ۲۴ ساعت کارهایشان را انجام دهیم.

قیمت بلیت بالا برای افراد دارای ویزای اربعین نیست. افرادی که ویزای اربعین دریافت کردند با همان ویزا می‌توانند از قیمت‌های مصوب سازمان هواپیمایی استفاده کنند.

اگر وزارت بهداشت افرادی را که هر دو دز واکسن را دریافت کردند، اما در سیستم ثبت نشده است، تاکید کند مورد تایید خواهد بود. اگر افرادی که یک دز واکسن دریافت کردند حداکثر تا فردا دز بعدی را دریافت کنند می‌توانیم برای اعزام آن‌ها اقدام کنیم.

ذوالفقاری درباره انتقال امکانات موکب داران به عراق نیز گفت: توافق محدودی با دولت عراق صورت گرفته و موافقت شده است ۱۵۰ کامیون بدون عوارض مالیات به عراق بفرستیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۲.۷۹°    ۲۶.۹۹°