اقتدار امروز کشور مرهون تجارب دفاع مقدس است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 05 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۶۲۲۷
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با اشاره به نقش ارزنده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تربیت نسل جوان مومن و انقلابی با تاسی از مکتب دفاع مقدس گفت: بدون شک اقتدار امروز کشور مرهون تجارب دفاع مقدس است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آشتیانی در دیدار رئیس و مسئولان ارشد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اظهار داشت: بزرگترین دستاوردی که باعث شد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی بتواند به توان بازدارندگی مضاعف و اقتدار دست یابد، تجاربی است که از دفاع مقدس برای ملت ایران به یادگار مانده است.

وی با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ دفاع مقدس در میان نسل جوان جامعه، گفت: از وظایف اساسی ما این است که ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم.

امیر آشتیانی با بیان اینکه امروز شاکله اصلی نظام مقدس ایران را نسلی تشکیل می‌دهد که تربیت شده و درک کننده مکتب دفاع مقدس است، افزود: نسل تربیت یافته دفاع مقدس در بحران ها، قادر است کشور را مدیریت کند و در مسیر پیشرفت و ارتقا قرار دهد چرا که این نسل بزرگ شده در سایه تجارب و فرهنگ دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات ارزشمند و فاخر مجموعه‌های فرهنگی کشور بتوانیم نسل جدید جامعه را نیز با فرهنگ دفاع مقدس عجین و ادامه دهندگان مکتب دفاع مقدس را برای آینده کشور تربیت کنیم.

وی با اشاره به اقدامات سازنده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تبیین و ترویج فرهنگ دفاع مقدس، گفت: اعتقاد دارم یکی از نهاد‌های اثرگذار که فعالیت‌ها و برنامه هایش می‌تواند آینده نظام را تضمین کند، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است. این نهاد خوشبختانه تاکنون منشا اقدامات بزرگ و ارزشمندی بوده است و ما نیز در وزارت دفاع تلاش می‌کنیم این مسیر را دنبال و تقویت کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های وزارت دفاع در تعامل با سایر سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی گفت: وزارت دفاع این آمادگی را دارد که در حوزه دولت و مجلس بسترساز توسعه روابط با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باشد و در راستای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های این نهاد انقلابی گام بردارد.

وی با تاکید بر اهمیت تعامل وزارت دفاع و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: ضرورت دارد همکاری‌ها و تعامل‌ها در چارچوب روابط صمیمانه موجود، افزایش یابد و هر دو نهاد در راستای تحقق اهداف والای نظام مقدس ایران گام‌های مناسب را بردارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۵۹°    ۱۱.۹۹°