لزوم پشتیبانی از ماموریت‌های پلیس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 27 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۶۳۵۵
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح بر لزوم پشتیبانی از ماموریت‌های پلیس و تامین تجهیزات تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی به همراه برخی از معاونان با امیر " محمد رضا قرایی آشتیانی "؛ وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمانه، امیر " قرایی آشتیانی " با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت‌های پلیس اظهار کرد: نیروی انتظامی یک تشکل بسیار بزرگ است و در تمامی حوزه‌ها فعالیت می‌کند و تعامل و ارتباط با وزارت دفاع از ارکان فعالیت هایش می‌باشد.

وی با بیان اینکه "امنیت" بالاتر از "دفاع" است، به اهمیت و حساسیت ماموریت‌های نیروی انتظامی، اشاره و بیان کرد: بایستی برای تقویت امنیت پایدار تلاش کنیم چراکه تحقق این مهم، به تقویت امنیت ملی منتج می‌شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح مطرح کرد: معتقدم که تجهیزات نوین به پیشبرد ماموریت‌های ناجا کمک شایانی می‌کند، از طرفی استمرار آموزش و اصلاح برخی قوانین و مقررات نیز در پشتیبانی از ماموریت‌های پلیس موثر است.

امیر " قرایی آشتیانی " با اشاره به رویکرد وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: فصل جدیدی از همکاری وزارت دفاع و ناجا پیش رو است.

آمادگی پلیس برای همکاری بیشتر با وزارت دفاع

سردار "حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای امیر " محمدرضا قرایی آشتیانی" از آمادگی بیش از پیش برای همکاری با وزارت دفاع خبر داد و اظهار داشت: رویکرد پشتیبانی از نیروی انتظامی و رفع دغدغه‌های پلیس همواره در وزارت دفاع وجود داشته و ان شاء الله شاهد افزایش روز افزون پشتیبانی‌ها از ناجا باشیم.

وی با اشاره به نیازمندی‌های تجهیزاتی پلیس مطرح کرد: به منظور تسریع در ماموریت ها، نیازمند تجهیزاتی، چون بالگرد، شناور و ... هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره بر لزوم توجه به ترابری هوایی ناجا خاطر نشان کرد: پشتیبانی تجهیزاتی از مرزبانی ناجا، یگان‌های ویژه ناجا، فاوا ناجا و هوا ناجا از الزامات و اولویت‌ها در نیروی انتظامی است.

سردار اشتری با ارائه گزارشی از وضعیت منازل سازمانی ناجا، دغدغه‌های موجود در این حوزه را نیزمطرح کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۷۹°    ۱۹.۹۹°