گام‌هایی برای رفع محرومیت و توسعه یافتگی ایلام
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 02 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۶۷۰۵
تاریخ انتشار : جمعه ۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵
رئیس جمهور در ایلام : امیدواریم گام‌هایی را برای رفع محرومیت و توسعه یافتگی این استان برداریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور در چهارمین سفر استانی خود، به ایلام رفت. بازدید از سد کنجانچم در مهران، نشست با نخبگان استان، نشست با شورای اداری استان و نشست خبری با اصحاب رسانه از برنامه‌های سفر یک روزه حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به استان ایلام است.
وی با تشکر از زحمات قرارگاه خاتم در ساخت سد کنجانچم موثر در رونق کشاورزی استان ایلام خاطرنشان کرد: کار‌ها باید انجام شود و نتیجه آن به افزایش سرمایه اجتماعی منجر شود؛ در غیر این‌صورت وعده‌دادن برای مردم تاثیرگذار نبوده و منجر به کاهش سرمایه اجتماعی می‌شود.

 رئیسی با بیان "رها شدن کار‌های اجرایی خسارت‌های جدی به دنبال داشته بطوری‌که موجب فرسودگی و کاهش اعتماد اجتماعی می‌شود" تصریح کرد: عدم تحقق طرح‌ها موجب هدر رفتن سرمایه می‌شود، مردم وعده اجرای این طرح را گرفته و تاخیر و عدم تحقق آن موجب هدر رفتن سرمایه می‌شود.

رئیس‌جمهور با اشاره به "بهره‌برداری از سد کنجانچم مهران" اظهار داشت: بر اساس قول مسئولان مربوطه طی ۶ الی ۷ ماه آینده این طرح اجرایی و ثمره آن برای مردم حاصل خواهد شد.
رئیس جمهور در بدو ورود به استان ایلام هم گفت: این استان خط مقدم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بوده و حق بزرگی بر گردن همه ما دارد.
آقای رئیسی افزود: امیدواریم در این سفر بتوانیم گام‌هایی را برای رفع محرومیت و توسعه یافتگی این استان برداریم.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷.۵۹°    ۱۸.۹۹°