برزیل خواستار گسترش روابط تجاری با ایران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 09 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۶۸۱۱
تاریخ انتشار : شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
سفیر برزیل در ایران گفت: برخلاف وجود تحریم ها به دنبال گسترش روابط تجاری با ایران هستیم و روابط تجاری دو کشور باید گسترده و عملیاتی شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "لودمار گونسالوس آگیلار نتو" در نشست اتاق بازرگانی ایران و برزیل به منظور برگزاری نمایشگاه "اگروفود" گفت: امروز برزیل به دنبال قوی‌تر کردن ارتباط خود با ایران است. ما باید علاوه بر روابط تجاری، روابط سیاسی خود را نیز تقویت کنیم.
او با توجه به پیشینه روابط دو کشور افزود: بخش خصوصی ایران ارتباطی ویژه با برزیل داشته و این مسئله باعث تداوم روابط دو کشور شده است.

سفیر برزیل در ایران با اشاره به اینکه برای کسب پیروزی باید اقدامات لازم را آغاز کنیم و از ظرفیت تجار و بخش خصوصی به بهترین شکل بهره‌مند شویم، گفت: اولین گام افتتاح اتاق بازرگانی ایران و برزیل در کشور برزیل است و پس از آن ارتباط این اتاق با اتاق ایران است.

«لودمار گونسالوس آگیلار نتو» با اشاره به اینکه اگر بتوانیم معاملات تجاری خود را انجام دهیم و پیش ببریم، سیاست دو کشور نیز در کنار یکدیگر قرار می‌گیرد، عنوان کرد: بسیاری سعی کرده اند روابط و معاملات ایران و برزیل را کاهش دهند، اما به واسطه فعالیت بخش خصوصی نتوانسته‌اند و باید تلاش کنیم تا دولت، مجلس و بخش خصوصی همگی با هم اتفاقات خوبی را بین دو کشور رقم بزنند.

سفیر برزیل در ایران با تاکید بر اینکه خیلی خوب از مسائل مالیاتی، عوارض و هزینه‌های بالایی که در اقتصاد دو کشور وجود دارد، مطلع هستیم، گفت: ما به همراه یکدیگر مسائل را حل می‌کنیم و در نهایت به موفقیت خواهیم رسید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶.۵۱°    ۱۶.۹۹°