واکنش ایران به دروغ پراکنی نخست وزیر رژیم صهیونیستی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 06 بهمن 1400
کد خبر : ۸۲۶۹۶۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: سخنرانی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره ایران پر از دروغ بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد روز دوشنبه به وقت محلی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: ایران هراسی در سازمان ملل به اوج خود رسید. سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد ایران پر از دروغ بود. این رژیم در حالی که صدها کلاهک هسته ای دارد نمی تواند در مورد برنامه صلح آمیز ما بحث کند.
تخت روانچی تصریح کرد: سکوت او در قبال فلسطین نشانگر عزم آنها برای سلب حقوق فلسطینی ها است.

 نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در مجمع عمومی سازمان ملل لفاظی ها و اتهامات این رژیم علیه برنامه هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد.

وی با اذعان به اینکه ایران در چند سال گذشته یک جهش بزرگ در زمینه تحقیق و توسعه هسته ای داشته است،گفت که با حرف نمی توان حرکت سانتریفیوژها را متوقف کرد.

نخست وزیر رژیم اسرائیل ادعا کرد که برنامه ساخت سلاح هسته ای ایران به نقطه غیر قابل بازگشتی رسیده و تمامی خطوط قرمز را رد کرده است .

اتهام زدن به ایران در حالی از سوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی تکرار می شود که این رژیم دستکم ۲۰۰ بمب هسته ای در اختیار دارد و تاکنون اجازه بازرسی از مراکز اتمی خود را به بازرسان سازمان بین المللی انرژی اتمی نداده است.

توسعه اسلام گرایی در منطقه ، نابودی اسراییل و توسعه نفوذ در عراق ، لبنان ، سوریه ، یمن و غزه از سوی جمهوری اسلامی ایران بخش دیگری از لفاظی ها و اتهاماتی بود که بنت مطرح کرد.

وی با طرح این ادعا که تهران تلاش دارد تمام خاورمیانه را زیر چتر هسته ای خود در آورد، حرف چندی پیش خود را دوباره تکرار کرد و گفت که این رژیم اجازه ساخت سلاح هسته ای توسط ایران را نمی دهد.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۷.۵۹°    ۷.۹۹°