هشدار دوباره به گروهک‌های ضدانقلاب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 06 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۷۵۶۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه گروهک‌های ضدانقلاب را در فراسوی مرز‌ها هدف قرار می‌دهیم، گفت: به اقلیم کردستان عراق اعلام کرده‌ایم؛ نباید این مناطق، محلی برای حضور نیرو‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در گفتگو با دفاع‌پرس، درباره عملیات نیروی زمینی سپاه علیه مواضع ضد انقلاب مستقر در اقلیم شمال عراق افزود: بار‌ها اعلام کردیم اقلیم کردستان نباید محلی برای تجمع ضد انقلاب ایران باشد؛ حتی قبل از یورش نیروی زمینی سپاه علیه مراکز تجمعی این گروهک‌ها در اقلیم کردستان عراق، به طور رسمی اعلام شد که نباید این مناطق، محلی برای حضور نیرو‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی افزود: هشدار می‌دهیم که گروهک‌های ضدانقلاب در هر کجا که پیرامون مرز‌های کشورمان باشند و دولت‌های آن منطقه به این گروهک‌ها پناه بدهند و امکانات و سلاح در اختیار آن‌ها قرار دهند، ما با گروهک‌های ضدانقلاب در آن مناطق برخورد خواهیم کرد.

سرلشکر صفوی ادامه داد: هر چند که عناصر ضدانقلاب مزاحمت‌هایی را در مناطق مرزی کشورمان به وجود می‌آورند، اما در مقابل قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران عددی محسوب نمی‌شوند و ملت و نیرو‌های مسلح کشورمان به قدری قوی شده‌اند که حتی دشمنان بزرگ این ملت، مثل آمریکایی‌ها به اقتدار نظامی ما پی برده‌اند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پایان گفت: به عناصر ضدانقلاب توصیه می‌کنیم که از رأفت جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند، به دامان ملت بزرگ کشورمان بازگردند و دست از نوکری آمریکایی‌ها و برخی کشور‌های منطقه که به آن‌ها پول می‌دهند، بردارند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶.۵۹°    ۱۳.۹۹°