آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دستیاری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 03 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۷۵۷۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
پذیرفته شدگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی باید از امروز (چهارشنبه ۱۴ مهر) تا یکشنبه ۲۵ مهر برای ثبت نام به دانشگاه‌های علوم پزشکی محل پذیرش مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نتایج نهایی پذیرش چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

پذیرفته شدگان این دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی می‌توانند از روز امروز تا یکشنبه ۲۵ مهر برای ثبت نام به دانشگاه‌های علوم پزشکی مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان لازم است جهت اطلاع از برنامه ثبت نام، قبل از مراجعه به دانشگاه نسبت به مراجعه به وبگاه اینترنتی دانشگاه اقدام کنند.

شروع دوره تمامی پذیرفته شدگان آزمون پذیرش دستیار تخصصی حداکثر تا روز یکشنبه ۲۵ مهرماه است.

تمامی پذیرفته شدگان در هنگام ثبت نام، ملزم به ارائه اصل مستندات ثبت نامی، منطبق با سهمیه پذیرش و مدارک مربوط به طرح خدمات نیروی انسانی و خدمات نظام وظیفه مطابق با فرم ثبت نامی به دانشگاه علوم پزشکی محل پذیرش هستند.

سپردن اسناد تعهدات خدمات قانونی منطبق با نمونه اسناد موجود در دانشگاه‌های علوم پزشکی و متناسب با سهمیه پذیرش در موعد ثبت نام دستیاران الزامی است. شروع به دوره پذیرفته شدگان فاقد سند تعهد محضری فاقد وجاهت قانونی است.

تکمیل نکردن مراحل ثبت نام در مواعد یادشده و یا عدم شروع به دوره در تاریخ فوق الذکر به منزله انصراف قطعی دستیار شناخته می‌شود و مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در چهل و نهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی محروم هستند.

هر گونه اعتراض فقط از طریق بخش تماس با سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت و پیگیری می‌شود و این مرکز از پذیرش داوطلبان به صورت حضوری معذور است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱.۵۱°    ۲۲.۷۹°