تاکید مخبر بر ایجاد ثبات در بازار با هماهنگی دستگاه‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 03 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۷۶۰۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه نوسانات قیمتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در تولید می‌شود و از سوی دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه‌ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالا‌ها تأکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، محمد مخبر عصر امروز در جلسه تنظیم بازار و بررسی وضعیت دپوی کالا‌های اساسی در بنادر که به ریاست وی برگزار شد، با اشاره به اهمیت موضوع تنظیم بازار و ضرورت تامین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم بر ثبات بازار و فراوانی کالا‌ها تأکید کرد.

معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه نوسانات قمیتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در تولید می‌شود و از سوی دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه‌ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالا‌ها تأکید کرد.

مخبر از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مسئول تأمین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم خواست تا در فرایند تولید و توزیع کالا‌ها و همچنین نظارت بر قیمت ها، حضوری موثر در بازار داشته باشند و مانع از سوء استفاده افراد سودجو شوند.

در این جلسه که رئیس دفتر رئیس جمهوری، وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، دادگستری، روسای سازمان تعزیرات، رییس کل گمرک و معاونین دستگاه‌های ذیربط نیز حضور داشتند، پس از ارائه راهکار‌های دستگاه‌ها برای تنظیم بازار، تصمیمات لازم در خصوص تامین و توزیع کالا‌های اساسی، تسهیل روند ترخیص کالا‌ها از بنادر و نظارت بر قیمت‌ها اتخاذ شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۱.۵۱°    ۲۲.۷۹°