امنیت بزرگترین سرمایه ماست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۷۷۶۹
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴
فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت سرمایه بزرگی است که در اختیار ملت بزرگ ایران قرار دارد و از امنیت مثال زدنی برخورداریم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار حسین اشتری در مراسم صبحگاه مشترک ناجا به مناسبت هفته ناجا که با شعار پلیس هوشمند، امنیت پایدار برگزار شد، افزود: ما هر روز در گوشه و کنار این کشور صاحب جانفشانی ماموران در برخورد با افراد قانون شکن، مجرمان و اشرار هستیم و در این راه نیز شهیدانی تقدیم انقلاب می‌کنیم و این نشان از پاک بازی و آمادگی و نثار جان ماموران برای امنیت کشور است و در این راه نیز بیش از ۱۳ هزار شهید و بیش از ۲۰ هزار جانباز تقدیم کرده ایم.

وی ادامه داد: باید هم بدانیم که این عزیزان سربازان خدمت هستند و باید قدردان شهدا و جانبازان باشیم.

سردار اشتری گفت: امنیت سرمایه بزرگی است که هم اکنون در اختیار ملت ایران قرار دارد و ما از امنیت مثال زدنی و باثباتی برخورداریم و به لطف فرماندهی کل قوا و به برکت خون شهدا و ایثارگری نیرو‌های مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج و حضور هوشمندانه مردم در صحنه؛ امنیت بسیار خوبی را داریم و این امنیت را هر روز ارتقا خواهیم داد و حفظ خواهیم کرد.

وی افزود: بیش از ۷ هزار و ۸۵۵ کیلومتر مرز داریم که در تمام نقاط مرزی کشور مرزبانان ما حضور دارند و از این نعمت بزرگ الهی پاسداری می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه به توسعه پلیس هوشمند اشاره کرد و گفت: با هوشمندسازی پلیس می‌توانیم سرعت خدمت رسانی و دقت را افزایش بدهیم و رضایتمندی به نحو مطلوب به جایگاه مناسب برسانیم.

سردار اشتری افزود: نیروی انتظامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون پیشرفت‌های خوبی داشته است و با تلاش کارکنان و نیرو‌ها و مدیران رشد خوبی کردیم و در سال‌های اخیر تحرک نیروی انتظامی و رشد نیروی انتظامی مناسب بوده که یکی از دستاورد‌های آن هوشمندسازی و پلیس هوشمند خواهد بود و بخشی از خدمات پلیس هوشمند هم این هفته به مردم ارایه خواهد شد.

وی ادامه داد: البته هنوز در اواسط راه هستیم و تا رسیدن به نقطه مطلوب که موردنظر مقام معظم رهبری است، فاصله داریم.

سردار اشتری افزود: برای رسیدن به پلیس تراز انقلاب اسلامی باید گام‌های بزرگی را برداریم.
 

سردار اشتری همچنین گفت:​ قدم‌های خوبی را برای امنیت و پلیس تراز انقلاب اسلامی برداشته ایم و حرفه‌ای شدن پلیس در دستور کار است و باید آموزش‌ها را ارتقا دهیم.

وی با بیان اینکه امروز فرزندان ملت غیور میهن اسلامی ما در لباس سبز، برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی در حال فعالیت هستند. گفت: نیروی انقلابی وجهادی زیادی داریم و باید برای ارتقا و رسیدن به پلیس تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

سردار اشتری افزود: جوانان ما هم به لحاظ دینی و اعتقادی در سطح بالایی هستند و آن ارتش و نیروی نظامی موفق خواهد شد که دارای اعتقادات و باور‌های دینی باشد.

وی گفت: خیلی از کشور‌ها بهترین تجهیزات را دارند، اما موفق نمی‌شوند، چون نیرو‌های آن‌ها دارای روحیه معنوی و مردمی نیستند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد:​ نمونه آن حضور ۲۰ ساله آمریکایی‌ها در افغانستان بود که با چه سرشکستگی وحقارتی افغانستان را ترک کردند.

وی گفت: آن‌ها ادعا دارند که جهان را در تسخیر دارند در صورتی که هیچ روحیه معنوی و مردمی آن‌ها ندارند و با این وضع مفتضحانه از کشور افغانستان خارج شدند.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: موتور آموزش در نیروی انتظامی با تمام تلاش برای حرفه‌ای گرایی و تخصصی شدن پیش می‌رود تا بتوانیم با رهنمود‌های مقام معظم رهبری و ستاد کل نیرو‌های مسلح گام‌های موثری را برای ارتقا بیشتر و تربیت نیرو‌های با ارزش به پیش ببریم.

وی ادامه داد: هفته نیروی انتظامی، هفته‌ای است که شاهد افزایش ارتباط با مردم، نخبگان و ارائه خدمات بیشتر به مردم شریف خواهیم بود.

سردار اشتری گفت: خوشبختانه از سال گذشته تا الان هدف گذاری‌های خوبی انجام داده ایم و گام خوبی را برای امنیت هرچه بیشتر برداشتیم و یکی از این کار‌های بزرگ مسئولیت انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا و برگزاری انتخابات مجلس خبرگان بود.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: این انتخابات را در حالی گذراندیم که برخی از افراد سعی می‌کردند وضعیت را ناامن جلوه دهند، اما به لطف و عنایت الهی و عنایت رهبری بهترین امنیت را در انتخابات شاهد بودیم.

وی گفت: نیروی انتظامی این ماموریت بزرگ و حساس را به خوبی انجام داد و ما باید این آمادگی‌ها را در نیمه دوم سال حفظ کنیم و آماده برگزاری مراسم ملی باشیم.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۹.۹۹°