هشدار به حرکت خاموش صهیونیست ها در قدس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 29 مهر 1400
کد خبر : ۸۲۷۸۱۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
گروه‌های مقاومت فلسطینی با صدور بیانیه‌ای از فلسطینیان خواستند با تجمع در مسجد الاقصی با مسئله برگزاری نماز شهرک نشینان صهیونیست در این مکان مقابله کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه اینترنتی عربی ۲۱، گروه‌های مقاومت فلسطینی با صدور بیانیه‌ای از فلسطینیان خواستند با تجمع در مسجد الاقصی با مسئله برگزاری نماز شهرک نشینان صهیونیست در این مکان مقابله کنند. این گروه‌ها صدور مجوز خواندن «نماز خاموش» در مسجد الاقصی را تجاوزی خطرناک عنوان کردند و نبرد شمشیر قدس را به صهیونیست‌ها یادآور شدند. آن‌ها از فلسطینیان کرانه باختری و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ خواستند در مسجد الاقصی تجمع کنند.
شبکه خبری قدس نیز از حمله صهیونیست‌ها به روستای «بیت اکسا» در شمال غرب قدس اشغالی خبر داد. شهرک نشینان در حمله به این روستا خسارت‌های زیادی به فلسطینیان وارد کردند.

در همین حال یوسف الحساینه عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی فلسطین با انتقاد از اقدام رژیم بحرین در سرکوب تظاهرات ضد صهیونیستی شهروندان این کشور گفت سرکوب مشارکت کنندگان در تظاهرات "جمعه خشم علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی" -که در اعتراض به عادی سازی روابط و افتتاح سفارت رژیم صهیونیستی در مرکز منامه برگزار شده بود- نشان داد که رژیم بحرین بر دوستی با صهیونیست‌ها و ادغام در آن‌ها اصرار دارد و با این رژیم وارد اتحادی امنیتی، نظامی و سیاسی ضد خواسته‌های ملت‌های عربی و اسلامی شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵.۵۹°    ۱۶.۹۹°