توزیع ۴۵ هزار تن کالای اساسی در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 03 آبان 1400
کد خبر : ۸۲۷۹۴۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
­مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۱ هزار تن انواع برنج وارداتی و ۲۴ هزار تن شکر برای تامین مصارف مردم در قالب تنظیم بازار توزیع شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ارشدی افزود: برای تنظیم بازار کالا‌های اساسی در ۴ مرحله سال جاری اقدام به تخصیص و عرضه برنج و شکر شده است.
وی گفت: در مرحله نخست در فروردین، ۲۳۰۰ تن برنج هندی و تایلندی و ۷۰۰۰ تن شکر، در مرحله دوم در اردیبهشت ماه ۷۱۰۳ تن شکر و ۱۰ هزار و ۱۴۳ تن برنج هندی و تایلندی و در مرحله اجرای طرح ضیافت نیز ۷۳۴۰ تن شکر توزیع شد

وی از تداوم عرضه کالا‌های اساسی شکر و برنج طی ماه‌های خرداد، تیر و مرداد خبر داد و گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، ۱۴۲۰ تن شکر، ۱۷۸۷ تن برنج هندی و ۲۲۹۴ تن برنج تایلندی و ۳۱۲ تن برنج پاکستانی از طریق شبکه‌های توزیع در اختیار مردم قرار گرفت.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران افزود: عرضه ۷۲۰ تن برنج تایلندی، ۵۴۱ تن برنج پاکستانی و ۱۱۷۰ تن برنج هندی در شهریور و مهر براساس مصوب ستاد تنظیم بازار تداوم یافت و در قالب طرح نذورات محرم و صفر نیز ۱۳۸۸ تن شکر ۱۱۸۶ تن برنج هندی و ۷۴۶ تن برنج تایلندی و مقدار ۱۴۰۰ تن برنج پاکستانی در اختیار درخواست‌کنندگان و هیات‌های مذهبی قرار گرفت.

ارشدی ادامه داد: در راستای اجرای مصوبات تنظیم بازار کالا‌های اساسی تخصیص و عرضه‌ی کالا‌های اساسی بر اساس نیاز جامعه عرضه خواهد شد. در حال حاضر با برنامه‌ریزی خوب در تأمین کالا‌های اساسی وضعیت این کالا‌ها و میزان ذخایر در شرایط مطلوب است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰.۴°    ۲۲.۷۹°