حمل یکسره کالاهای اساسی از بنادر در این دولت باید محقق شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۲۸۲۴۵
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
معاون اقتصادی رئیس جمهوری با اشاره به اینکه روند حمل کالا‌های وارداتی و صادراتی از خوزستان باید تسریع یابد گفت: موانع مربوط به حمل یکسره کالا‌های اساسی وارداتی از بندر خوزستان به مقصد باید رفع و در این دولت محقق شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
معاون اقتصادی رئیس جمهور با حضور در بندر امام خمینی، از روند صادرات و واردات در پایانه تجاری بندر امام خمینی بازدید کرد.

محسن رضایی امروز با هدف "بررسی موانع گمرکی صادرات و واردات"، "پیگیری دستورات سفر رئیس جمهور به خوزستان" و پیگیری مشکلات مناطق زلزله زده اندیکا، به خوزستان سفر کرده است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور پیش از آن؛ در جلسه بررسی فرایند ترخیص کالا‌های اساسی از بندر امام خمینی (ره) شرکت کرد.
 
 
رئیس گمرک ایران در این جلسه با ارائه گزارشی، مجموع موجودی بنادر کشور را شش میلیون و ٨٠٠ هزار تن اعلام کرد و گفت: در بندر امام سه میلیون تن کالا موجود است.

آقای میراشرفی افزود: امسال در بندر امام تاکنون شانزده و نیم میلیون تن کالا ترخیص کردیم.
 
معاون اقتصادی رئیس جمهور هم در این جلسه، با تاکید بر اهمیت تسهیل در ورود و خروج کالا، برداشتن موانع برسر راه این موضوع را ضروری دانست و گفت: حمل یکسره کالا، در روند ارسال به نقاط مختلف کشور از برنامه‌های ماست.

آقای محسن رضایی، افزود: یکی از برنامه‌های مهم ما حمل یکسره کالا به نقاط مختلف کشور است و سرعت بخشیدن به حمل کالا‌های اساسی، بسیار اهمیت دارد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱.۲۱°    ۶.۹۹°