حضور کارشناسان سازمان بازرسی در ایران‌خودرو
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 07 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۸۲۶۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
معاونان و کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی آخرین وضع خودرو‌های ناقص و تأخیر در فرآیند تحویل خودرو در گروه صنعتی ایران‌خودرو حضور یافتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
غلام ترکی در نشست معاونان و کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور با مدیرعامل، معاونان و کارشناسان گروه صنعتی ایران خودرو افزود: مشکلات جاری و روزمره خودروسازان مانند خودرو‌های کف و ناقص به نوعی حل خواهد شد، اما انتظار داریم که تغییرات بنیادی و ارتقای جدی در نظامات موجود خودروسازان و جهش اساسی در تولید شکل گیرد تا انتظارات اساسی از این صنعت پاسخ داده شود.

وی اضافه کرد: ۲۹ شهریور در محل سازمان بازرسی کل کشور، جلسه‌ای با خودروسازان داشتیم که در آن جلسه خودروسازان برای اقدام جهادی اعلام آمادگی کردند امروز هم عنوان شد که ۳۳ هزار دستگاه از خودرو‌های ناقص، تجاری شده که با در نظر گرفتن افزایش تولید خودرو، نشان می‌دهد اقدامات جهادی در صنعت خودروسازی شکل گرفته است.

ترکی گفت: با افزایش تولید مشکلات دیگر خودروسازان مانند نقدینگی هم حل می‌شود.

وی افزود: سازمان بازرسی کل کشور به عنوان مرجع ناظر که نظارت‌های تخصصی هم انجام می‌دهد برای رفع مشکلات در کنار خودروسازان قرار دارد ضمن اینکه برای اصلاح نظام قیمت گذاری و موضوعات مرتبط با شورای رقابت و همچنین هماهنگی با دستگاه‌های دیگر مانند گمرک و بانک‌ها آمادگی داریم به خودروسازان کمک کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۹۹°    ۱۵.۷۹°