آغاز ثبت نام طرح جهش تولید مسکن از فردا
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۲۸۵۳۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی از آغاز ثبت نام طرح جهش تولید مسکن از فردا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محمود زاده در برنامه روی خط خبر گفت: ثبت نام در سامانه ثمن به آدرس saman.mrud.ir صورت می‌گیرد و سامانه از ساعت ۱۲ فردا بر روی متقاضیان باز خواهد شد.

وی افزود: در این مرحله ثبت نام برای شهر‌هایی که تا امروز امکان تامین زمین وجود داشته و شرایط احداث طرح‌ها در آن‌ها فراهم شده ثبت نام از متقاضیان صورت خواهد گرفت.

آقای محمود زاده گفت: شرایط متقاضیان هم همان ۴ شرطی است که در سایر طرح‌های قبل مطرح شده بود که عبارتند از فرم جیم سبز داشتن که به مفهوم آن است که فرد از ابتدای انقلاب از تسهیلات در زمینه زمین و مسکن استفاده نکرده باشد. شرط دوم هم نداشتن مالکیت خصوصی و شرط سوم متاهل بودن و یا سرپرست خانوار بودن است و چهارمین شرط هم داشتن سابقه حداقل ۵ سال سکونت در شهر مورد تقاضاست.
 

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهر سازی همچنین گفت: هنگام نام نویسی مدارک هویتی مربوط به سرپرست خانوار باید به دقت در سامانه درج شود. سایر اطلاعات مالکیتی به لحاظ شهر مورد تقاضا نیز در سامانه باید درج شود.

آقای محمود زاده افزود: پس از پالایش شرایط الکترونیکی متقاضیان و اعلام نتایج، پذیرفته شدگان به دفاتر ادارات کل راه و شهر سازی استان‌ها ارجاع داده خواهند شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱.۵۹°    ۷.۹۹°