آغاز ثبت نام سرویس مدارس؛ افزایش ۲۵ درصدی شهریه‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۸۵۴۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام سرویس‌های مدارس خبر داد و افزود: در زمان ثبت نام حداقل ۲۰ درصد از کل هزینه سرویس سالانه دریافت خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای نورعلی عباسپور گفت: نرخ هزینه سرویس‌های مدارس در شهر‌ها و مناطق مختلف مشخص شده است و با افزایش حداکثری ۲۵ درصدی نسبت به سال قبل دریافت خواهد شد. 
 
وی افزود: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، رانندگان سرویس مدارس امسال باید هر دو دُز واکسن خود را دریافت کرده و کارت واکسیناسیون کرونا داشته باشند. همچنین استفاده دانش آموزان از سرویس‌های مدارس باید با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و به تعداد نصف ظرفیت خودرو باشد.

آقای عباسپور تاکید کرد: در صورت بازگشایی هر مدرسه دانش آموزان می‌توانند از لباس فرم سال گذشته استفاده کنند و ملزم به تغییر آن و یا خرید لباس جدید نخواهند بود و شورای هر مدرسه باید بر اجرای این موضوع نظارت کامل داشته باشد.

وی تصریح کرد: شورا و انجمن اولیا و مربیان سال گذشته هر مدرسه، تا تشکیل شورا و انجمن جدید معتبر است.

وی افزود: دریافت هرگونه کمک نقدی و غیرنقدی الزامی مدرسه از اولیا تخلف محسوب می‌شود و شرکت دانش آموزان در فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه نیز کاملا اختیاری خواهد بود.

آقای عباسپور گفت: خانواده‌ها در سال تحصیلی گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان به مدرسه‌ها کمک نقدی کردند که معادل این مبلغ نیز کمک‌های غیرنقدی بوده است..
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱.۷۹°    ۱۲.۹۹°