کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۸۵۶۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴
سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی گفت: در سومین جلسه این طرح درباره آیین نامه های داخلی کمیسیون تشکیل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

آقای لطف الله سیاهکلی سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی در حاشیه برگزاری کمیسیون های مجلس گفت: بررسی کلیات طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی بعدازظهر امروز (سه شنبه) در کمیسیون مشترک این طرح آغاز شد.

سیاهکلی افزود: در سومین جلسه کمیسیون مشترک تدوین آئین نامه این کمیسیون نیز که ترکیبی از آیین نامه کمیسیون‌های تخصصی و صحن مجلس شورای اسلامی است در دستور کار قرار گرفت.

هر هفته ۲ جلسه با حضور کارشناسان و مسئولان ذیربط تشکیل می‌شود و طبق آئین نامه در صورت لزوم جلسات فوق العاده و یا در صحن نیز تشکیل خواهد شد.
او گفت: هر آنچه که وظایف صحن مجلس است به کمیسیون مشترک منتقل می شود. در کمیسیون مشترک متخصصین حضور دارند.

وی گفت: بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی است باید مطابق با آئین نامه صحن مجلس با آن برخورد شود، اما چون بررسی این طرح زمان بر خواهد شد ممکن است زمان اظهارات اعضا را کاهش دهیم تا از مباحث افراد شاخص، حرفه‌ای و متخصص اعم از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی برای تدوین قانون مربوط به این طرح استفاده بیشتری کنیم.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۱۰.۹۹°