ورود شورای شهر به ترافیک این روزهای پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 30 دی 1400
کد خبر : ۸۲۸۶۲۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از مهلت هفت روزه شورای شهر تهران به معاونت حمل و نقل برای بررسی ترافیک پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

علی اصغر قائمی، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در مورد وضعیت ترافیک این روز‌های تهران با بیان اینکه وضعیت ترافیک برای ما نیز سوال برانگیز است به گونه‌ای که بعد از آنکه دقایق طولانی در ترافیک مانده‌ایم می‌بینیم که هیچ مانعی وجود ندارد که موجب بروز این ترافیک شود، گفت: جلسه‌ای با مسئولان شرکت کنترل ترافیک در شورای شهر برگزار کردیم و از آنها خواستیم که در مورد وضعیت و چرایی ترافیک تهران توضیح دهند.

رئیس کمیته هوشمند سازی حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه مسئولان اجرایی معاونت حمل و نقل اعلام کردند که مهلتی برای بررسی نقشه‌ها، آمار تردد و دوربین‌ها لازم دارند، افزود: به همین دلیل به آنها فرصت یک هفته‌ای داده شد تا ضمن تحلیل داده‌ها و نقشه‌های ترافیکی تهران در مورد چرایی این ترافیک به ما توضیح دهند.

قائمی در پاسخ به این سوال که آیا زمان طرح ترافیک افزایش می‌یابد یا نه؟ گفت: به نظرم در اصل طرح ترافیک باید بازنگری صورت گیرد، اما اینکه طرح ترافیک چه تغییری باید داشته باشد، سوالی است که باید شورای عالی ترافیک به آن پاسخ دهد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲.۲۱°    ۰.۹۹°