تمام مدارس کپری و کانکسی پرچیده می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 04 بهمن 1400
کد خبر : ۸۲۸۶۸۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در راستای پیگیری دستورات ریاست جمهوری در سفر اخیر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد، تمام مدارس کانکسی بالای ۱۵ نفر در این استان برچیده می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش؛ آقای علیرضا کاظمی در جمع خبرنگاران یاسوج گفت: در سفر اخیر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان کهگیلویه و بویراحمد، مقرر شد تمامی مدارس کپری و کانکسی جمع آوری شوند که در این رابطه، با توجه به بالابودن آمار و ارقام مدارس کانکسی در این استان، برنامه ریزی‌های لازم برای برچیده شدن این مدارس آغاز شده است و به زودی تمامی مدارس کانکسی بالای ۱۵ دانش آموز استان، جمع آوری خواهد شد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش یکی دیگر از اهداف سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد را بررسی و احصای مشکلات آموزش و پرورش استان برشمرد و گفت: زلزله سی سخت آسیب زیادی به مدارس وارد کرد و هم اینک تعداد زیادی از آن‌ها بازسازی شده است.

آقای کاظمی درباره نحوه بازگشایی مدارس بیان کرد: بازگشایی مدارس امسال در دو مرحله انجام می‌گیرد؛ بطوری که در مرحله اول مدارس با جمعیت زیر ۱۵ نفر و کمتر فعالیت‌های آموزشی خود به شیوه حضوری آغاز کردند که بر اساس آخرین اطلاعات، ۵۰ درصد مدارس در استان کهگیلویه و بویراحمد به شیوه حضوری فعالیت می‌کنند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: از یکم آبان ارزیابی بازگشایی مدارس از سوی مدیران مدارس آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: واکسیناسیون دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ در حال اجراست و بالای ۸۰ درصد دانش آموزان این استان واکسن دریافت کرده اند است.

آقای کاظمی ضمن قدردانی از روند پوشش واکسیناسیون گفت: واکسیناسیون دانش آموزان در کشور، از مرز ۷۰ درصد گذشته است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۹.۹۹°