درخشش ایران در مسابقات کشتی آزاد پیشکسوتان جهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۸۷۵۲
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
ملی پوشان کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی پیشکسوتان جهان در یونان در رده بندی امتیاز تیمی؛ مقام سوم جهان را کسب کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
مسابقات کشتی آزاد قهرمانی پیشکسوتان جهان دیروز با حضور ملی پوشان ایران در لوتراکی یونان به پایان رسید.

نتایج ادامه رقابت‌های نمایندگان ایران به این شرح است:
 رده سنی A:
 ۷۸ کیلوگرم:

رضا علی پولادی در دور اول در مصاف با دیمیترو پاتیکوفسکی از اوکراین با نتیجه ۰ - ۰ شکست خورد و با شکست حریف اوکراینی در یک یک چهارم نهایی، پولادی نیز حذف شد و در رده سیزدهم (آخر) قرار گرفت.

محمد عیسی مولایاری در دور اول استراحت کرد و در دور یک چهارم نهایی ۰ - ۱۱ برابر مانوئل یاکوب از سوئیس شکست خورد و حذف شد تا در رده دوازدهم جای بگیرد.

 ۸۸ کیلوگرم:
سید عبدالرضا رضوی در دور اول با نتیجه ۱ - ۳ از آبای سماگولوف از قزاقستان شکست خورد و با شکست این حریف در دور یک چهارم نهایی، رضوی حذف شد و در رده یازدهم جای گرفت.

امیر مسعود انصاری در دور اول در مصاف ماگومد میرزا تائوروفسکی از روسیه با نتیجه ۱ - ۱ شکست خورد و با شکست این حریف در نیمه نهایی انصاری حذف شد و در رده دهم قرار گرفت.

 ۱۰۰ کیلوگرم:
صابر امامقلی پور در دور اول ۱۰ - ۰ گوگلیلمو چکا از ایتالیا را ضربه فنی کرد و در دور یک چهارم نهایی با نتیجه ۱ - ۱ از سد شهاب معینی فر دیگر کشتی گیر ایران گذشت. سپس در نیمه نهایی ۴ - ۱ کان کایا از ترکیه را شکست داد و در دیدار پایانی برابر آرائیک گئورکیان از روسیه ۶ - ۱ به برتری رسید و قهرمان شد.

شهاب معینی فر که در دور اول استراحت کرده بود، پس از شکست در یک چهارم نهایی با توجه به راهیابی امامقلی پور به فینال، در جدول رپشاژ قرار گرفت و در دیدار بعدی خود ۸ - ۴ از سد گوگلیلمو چکا از ایتالیا گذشت. معینی فر در دیدار رده بندی ۱۱ - ۰ کان کایا از ترکیه را شکست داد و به مقام سوم رسید.

 ۱۳۰ کیلوگرم:
مهرداد تمدنی در دور اول (یک چهارم نهایی) ۶ - ۲ سمیح تورگوت از ترکیه را مغلوب کرد و در نیمه نهایی ۴ - ۱ بر رستم گریخانوف از روسیه غلبه کرد. تمدنی در دیدار پایانی ۵ - ۳ صالح عمرا از مصر را شکست داد و قهرمان شد.

رده بندی امتیازی:
۱- روسیه با ۱۰۰ امتیاز ۲- مصر ۵۵ امتیاز ۳- ایران ۵۲ امتیاز ۴- آمریکا ۴۶ امتیاز

پیش از این در رده سنی E و در وزن ۶۲ کیلوگرم کاظم عسکردون و در ۷۰ کیلوگرم عین الله نورزی دهم شدند. در ۷۸ کیلوگرم یدالله داداشی در رده پنجم جای گرفت و در ۸۸ کیلوگرم مهر علی اسدیان نهم شد. در ۱۰۰ کیلوگرم یوسف ترابی و داود بنی نصرت در رده ششم مشترک قرار گرفتند و در ۱۳۰ کیلوگرم اردشیر پورحکمت هفتم شد.

در این رده تیم‌های آمریکا با ۱۰۱، قزاقستان با ۶۶ و مجارستان با ۵۵ امتیاز اول تا سوم شدند و ایران با ۸ امتیاز در رده ۱۶ قرار گرفت.

در رده سنی D و در وزن ۷۸ کیلوگرم محمد علی میری چهارم و در ۸۸ کیلوگرم حسن جعفریان قهرمان شدند. در ۱۰۰ کیلوگرم فرزاد هلالی در رده سوم قرار گرفت و در ۱۳۰ کیلوگرم وحید رهنما در رده دوم مشترک قرار گرفت.

در این رده تیم‌های آمریکا با ۹۲، روسیه با ۸۵ و ایران با ۵۲ امتیاز اول تا سوم شدند.

در رده سنی C و در وزن ۷۰ کیلوگرم رضا اکبرپور به مقام قهرمانی رسید، در ۷۸ کیلوگرم فرهاد انجیله سوم شد و در ۱۰۰ کیلوگرم علی قاسمی مدال نقره گرفت. در ۱۳۰ کیلوگرم نیز رضا رحمانی در رده چهارم (آخر) قرار گرفت.

در این رده تیم آمریکا با ۸۰ امتیاز اول شد و تیم‌های ترکیه با ۶۶ و ایران با ۶۰ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رده سنی B و در وزن ۶۲ کیلوگرم علی اصغر آبکار و در ۷۰ کیلوگرم احمد رضا فاضلی در رده هشتم قرار گرفتند. در ۷۸ کیلوگرم داود قلی پور و محسن خدابنده لو در رده نهم مشترک قرار گرفتند. در ۸۸ کیلوگرم جواد صمدی روشن سیزدهم شد و در ۱۰۰ کیلوگرم ابراهیم توکلی در رده هشتم قرار گرفت. در ۱۳۰ کیلوگرم سید حبیب الله میرواحدی در رده هفتم و علی درزی نژاد در رده هشتم جای گرفتند.

در این رده تیم‌های روسیه با ۹۰، ترکیه با ۶۵ و لهستان با ۵۹ امتیاز در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند و ایران با ۸ امتیاز در رده ۱۵ جای گرفت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۷۹°    ۶.۹۹°