نام نویسی پذیرفته شدگان ارشد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 12 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۸۸۰۰
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۸
پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از امروز، اول آبان برای ثبت نام به دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
پذیرفته شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۰ می‌توانند نتایج نهایی آزمون خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند توجه داشته باشند که منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته‌محل‌های قبولی ثبت‌نام کنند و به عبارتی مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نمی‌باشند در غیر این صورت مطابق ضوابط با آن‌ها رفتار خواهد شد.

پذیرفته شدگان آزمون فوق می‌توانند برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از تاریخ یک آبان ماه جاری به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

درصورت اعلام نشدن برنامه زمانی ثبت‌نام از دانشگاه‌ها و موسسات پذیرفته شدگان از تاریخ ۴ و ۵ آبان برای ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی مراجعه نمایند.

همه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان تعیین شده در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه محل قبولی برای ثبت‌نام اقدام کنند. اقدام نکردن به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

اسامی قبول شدگان نهائی ۱۱ کد رشته امتحانی ذیل و برخی از کدرشته محل‌های مربوط به دانشگاه‌های (دارای شرایط خاص) به طریق مقتضی، با هماهنگی ارگان‌های مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

همچنین متقاضیان کدرشته محل‌های دانشگاه علوم انتظامی امین، با توجه به اعلام نشدن نتیجه مصاحبه کدرشته‌های مربوط از دانشگاه علوم انتظامی امین در هیچ یک از کدرشته محل‌های دانشگاه مذکور اعلام نتیجه در این مرحله صورت نپذیرفته‌است و اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه مذکور متعاقباً اعلام خواهد شد.

ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام شده هر دانشگاه و با ارائه مدارک کامل در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.

در هر مرحله از ثبت‌نام یا هنگام تحصیل، چنانچه مشخص شود متقاضی حقایق را کتمان نموده و اطلاعات غلطی ارائه نموده است و واجد شرایط نمی‌باشد قبولی وی باطل و مطابق مقررات از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

نظر به اینکه در دستورالعمل ثبت‌نامی ارسالی به تمامی دانشگاه‌ها و موسسات پذیرنده دانشجو در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۴۰۰ ابلاغ شده تا از پذیرفته شدگانی که دارای مغایرت معدل(معدل مندرج در مدرک تحصیلی آنان کمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان به این سازمان باشد)، صرفا ثبت‌نام موقت و مشروط به عمل آید، لذا ضرورت دارد این دسته از پذیرفته‌شدگان به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه نموده و مدارک لازم مندرج در این اطلاعیه را به آنجا ارائه نمایند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسی لازم در مدارک و مستندات ارائه شده صورت گیرد.

متقاضیانی که دارای مغایرت معدل می‌باشند باید وضعیت نهائی خود را تا پایان آذر ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه و یا پیگیری از این سازمان جداً خودداری نمایند. درصورت لزوم چنانچه در این رابطه سوالی دارند می‌توانند از روش‌هایی که در انتهای این اطلاعیه اعلام شده با این سازمان مکاتبه نمایند.

پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آن‌ها برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ باشد ضرورت دارد حداکثر تا تاریخ ۳۰ آبان نسبت به اخذ مدرک کارشناسی خود اقدام کنند. ضمنا آن دسته از پذیرفته شدگانی که پذیرش کدرشته محل قبولی آن‌ها برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۴۰۰ (بهمن) باشد می‌توانند مدرک کارشناسی خود را حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ارائه کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۵۹°    ۱۰.۹۹°