به لایحه رتبه بندی معلمان پایبندیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 بهمن 1400
کد خبر : ۸۲۸۹۷۷
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
معاون امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد: ما به لایحه دولت درخصوص رتبه بندی فرهنگیان پایبندیم و آن را استرداد نکردیم، اما اگر در مجلس موضوعاتی بر آن بیفزایند، بار مالی آن چند برابر و مشکلات ایجاد می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 "سیدمحمد حسینی" در نخستین نشست معاونان امور مجلس وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی خطاب به آنان گفت: موضوع رتبه بندی معلمان مساله مهمی است و نمی‌توانیم بگوییم به ما ربط ندارد، بلکه همه باید در این زمینه مشارکت کنند.

او افزود: در مسایل دیگری مانند استیضاح یا تحقیق و تفحص احتمالی مجلس نیز باید مشارکت داشته باشیم و نه فقط معاونان امور مجلس که حتی وزرا نیز در این باره باید ایفای نقش کنند.

آقای حسینی گفت: بحث این نیست که در قبال دولت تعصب نشان دهیم، بلکه به علت مصالح نظام باید ایفای نقش کنیم.

وی از برگزاری جلسات ماهانه معاونان امور مجلس وزارتخانه و دستگاه‌های دولتی خبر داد و افزود: البته اگر اتفاق خاصی بیفتد ممکن است جلسات فوق العاده نیز برگزار شود.

معاون امور مجلس رئیس جمهور همچنین مشارکت همه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی را در تحقق وعده رئیس جمهور برای تولید و عرضه چهار میلیون واحد مسکونی در کشور ضروری دانست و تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید در شناخت و ارایه ظرفیت‌ها در این خصوص ایفای نقش کنند.

حسینی همچنین با اشاره به حاشیه معارفه استاندار آذربایجان شرقی، تصریح کرد: در پی وقوع این اتفاق، موضوع درحال بررسی است که علت این اتفاق چه بود و آیا فردی که چنین کار ناپسندی داشت و بازتاب گسترده‌ای هم داشته است برای این کار تحریک شده بود.

او با اشاره به انتخاب سردار خرم و انتصاب او از میان پنج گزینه گفت: پنج شنبه گذشته که با حضور رئیس جمهور برای انتخاب استاندار آذربایجان شرقی جلسه داشتیم درخصوص انتخاب و معرفی ۴ گزینه دیگر به عنوان استاندار این استان اختلاف نظر وجود داشت، اما همگان درباره انتصاب سردار خرم اتفاق نظر داشتند و تک تک نمایندگان این استان نیز از این انتصاب تشکر کردند.

در این جلسه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز سخنرانی کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۵۹°    ۷.۷۹°