برگزاری جلسه رفع مشکلات کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۲۹۱۳۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
جلسه رفع مشکلات کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی با حضور معاون اجرایی رئیس جمهوری، نمایندگان مالک کارخانه، نماینده استانداری فارس و نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری در جلسه رفع مشکلات کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی گفت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای تسهیل و رفع موانع تولید به کار گرفته و با اجرای برنامه‌های دقیق و کارشناسی تولید را برای تولیدکنندگان تسهیل و سودآور خواهد کرد.

در این جلسه مقرر شد مالک کارخانه برنامه زمانی بازسازی و آماده‌سازی کارخانه را تا ۱۵ آبان به استانداری، اداره کل صنعت، معدن و تجارت و نیز دادگستری استان فارس تحویل داده و نسبت به اجرای این برنامه تضمین‌های لازم را ارائه کند.

پس از این اقدامات، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس نسبت به استمهال مطالبات معوق دستگاه‌ها از این کارخانه اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد.

همچنین پس از اجرای ۸۰ درصد از برنامه بازسازی و آماده‌سازی کارخانه توسط مالک و تأیید آن از سوی اداره کل صمت استان، وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به بررسی و تأیید درخواست تأمین سرمایه در گردش این واحد تولیدی اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱.۵۹°    ۷.۹۹°