برگزاری جلسه تنظیم بازار در میدان میوه و تره‌بار
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۹۴۸۶
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
با دستور معاون اول
جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار با دستور معاون اول رئیس جمهوری در یکی از میادین میوه و تره‌بار برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری؛ محمد مخبر و اعضای کارگروه تنظیم بازار صبح امروز (دوشنبه، ۱۰ آبان) و پیش از جلسه کارگروه تنظیم بازار با حضور در یکی از میادین میوه و تره بار سطح شهر تهران از نزدیک در جریان روند توزیع و قیمت‌های مواد لبنی، گوشتی و تخم‌مرغ و همچنین میوه و صیفی‌جات برای مصرف کنندگان قرار گرفتند.

معاون اول رئیس جمهوری در این بازدید که مدت دو ساعت و به‌صورت سرزده انجام شد، پس از شنیدن مشکلات در نحوه توزیع و همچنین برخی تغییر قیمت‌ها دستورات لازم را به وزیران جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و دادگستری برای حل مشکلات در نحوه عرضه به مصرف کنندگان و تفاوت قیمت‌ها در میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های زنجیره‌ای صادر کرد.

وی همچنین در این بازدید و در گفتگوی صمیمی با مردم و پس از شنیدن درددل‌ها و مشکلات آنها تاکید کرد که دولت با تمام توان و همکاری و همراهی مردم به دنبال رفع مشکلات و بهبود وضعیت معیشتی آحاد جامعه است.

پس از این بازدید و در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار پس از بررسی گزارش‌ها و تبادل نظر اعضا، تصمیمات و دستورات لازم توسط معاون اول رئیس جمهور اتخاذ و جهت اجرا به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۷۹°    ۶.۹۹°