انهدام باند توزیع موادمخدر در کنارک سیستان و بلوچستان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 03 بهمن 1400
کد خبر : ۸۲۹۵۷۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱
به همت رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه یک باند توزیع مواد مخدر در اطراف شهر کنارک در استان سیستان و بلوچستان توسط پایگاه امام علی(ع) نیروی دریایی سپاه متلاشی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 به نقل از سپاه نیوز؛ ناوسالار یکم پاسدار موسوی فرمانده پایگاه دریایی امام علی(ع) چابهار اعلام کرد: با توجه به اشراف کامل اطلاعاتی این پایگاه بر حوزه های مأموریتی، رزمندگان دریادل نیروی دریایی سپاه در این پایگاه موفق شدند در یک عملیات دقیق و منسجم بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط کنند.

وی افزود: رزمندگان پایگاه امام علی(ع) توانستند یک محموله ۶۴۰ کیلویی مواد مخدر را در منزلی مسکونی در سواحل کنارک که قرار بود با قایق به سواحل استان هرمزگان منتقل شود کشف و ضبط کنند.

ناوسالار یکم پاسدار موسوی با اشاره به اینکه طبق یک برنامه زمان بندی شده اطلاعاتی و دقیق، فعالیت این باند از نقطه مبدأ و رصد مسیر حرکت تحت نظر کامل بود گفت: این دومین مرحله کشف مواد مخدر توسط رزمندگان این پایگاه است که جمعا بیش از یک تن و ۲۰۰ کلیو انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد و پس از شناسایی محل استقرار و فعالیت این باند، با اخذ دستور قضایی، اقدام لازم و ویژه عملیاتی انجام گرفت.

فرمانده پایگاه دریایی امام علی(ع) چابهار ادامه داد: اعضای این باند دستگیر و خودروهای متعلق به آنان نیز توقیف شده است.

وی شناسایی و برخورد با باندهای حرفه‌ای موادمخدر را از اولویت دستگاه‌های قضایی، امنیتی و انتظامی دانست و گفت: هدف نهایی مبارزه با موادمخدر، پیشگیری از آلودگی شهروندان خصوصا جوانان به اعتیاد و تحمیل عوارض آن در قالب آسیب‌های اجتماعی، به خانواده ها و جامعه است.

ناوسالار یکم پاسدار موسوی بیان کرد: در مسیر مبارزه جدی با قاچاق کالا، دام و مواد مخدر و با إعمال مدیریت هم افزا با سایر دستگاه های امنیتی- قضایی، علاوه بر تشدید مجازات قاچاقچیان و سوداگران مرگ از سوی قضات، آگاه‌سازی جامعه با هدف پیشگیری از گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی، از اولویت‌های اصلی مبارزه با شبکه توزیع مواد مخدر است.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶.۷۹°    ۹.۵۹°