واریز اعتبار سوخت مرداد خودرو‌های مشمول دریافت سهمیه اعتباری
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 07 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۹۶۱۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز تفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت خودرو‌های مشمول دریافت سهمیه اعتباری خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: تفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ۱۴۰۰، هفتصد و شصت و سه هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی و پیک موتوری واریز شده است.
وی افزود: سهمیه مرداد ماه ناوگان اعتباری بالغ بر هفتصد و شصت و پنج میلیارد ریال می‌باشد که در ۱۱ آبان ماه به حساب رانندگان واریز شده است.
ضامنی گفت: این اعتبار در همه کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌گردد و آن‌ها صرفا در زمان سوختگیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.
وی در ادامه گفت: رانندگان جهت اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می‌توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر " سماس" از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده، واریز سهمیه اعتباری شهریور هم در دستور کار قرار دارد تا به حساب مشمولان دریافت سهمیه اعتباری واریز گردد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۷۹°    ۱۰.۹۹°