ستاد تنظیم قیمت مرغ منجمد را کاهش داد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 17 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۹۶۳۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۳
جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری مقرر کرد مرغ منجمد از کیلویی ۲۵ هزار تومان، با قیمت مصوب کیلویی۲۰ هزار تومان در میادین میوه و تره بار در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، ستاد تنظیم بازاردر جلسه‌ای با حضور وزیران جهاد کشاورزی، صمت، ارتباطات و فناوری اطلاعات و راه و شهرسازی و همچنین نمایندگان دستگاه‌های مختلف، با تاکید بر اینکه شایسته نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که مردم برای رفع نیاز‌های اساسی روزمره خود در صف بایستند، تصریح کرد: هیچگونه تفاوت قیمت کالا‌های اساسی با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار قابل قبول نیست و نباید اجازه داد عده‌ای سودجو و دلال در روند توزیع کالا‌های مورد نیاز مردم اخلال ایجاد کنند.

در این جلسه پس از گزارش تلاش‌ها و زحمات دولت سیزدهم برای ذخیره و توزیع کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم در ماه‌های اخیر تاکید شد که با تصمیمات و ترتیبات اتخاذ شده و همچنین گسترش نظام توزیع کالا‌ها در کشور در هفته‌های آتی کالا‌های اساسی و مورد نیاز با سهولت و همچنین دسترسی سریع در اختیار مردم قرار گیرد.

بر اساس تصمیمات این جلسه در جهت ایجاد امنیت خاطر برای بخش خصوصی در زمینه تولید و توزیع کالا‌های مورد نیاز مردم مقرر شد با ورود بخش خصوصی و استارتاپ‌ها در زنجیره توزیع و تولید، کالا‌های مورد نیاز مردم با سهولت و رضایتمندی به دست مصرف کنندگان برسد.

همچنین پس از شنیدن گزارش وزارت جهاد کشاورزی درباره نحوه توزیع مرغ و تخم مرغ در کشور تاکید شد با اقدامات انجام شده هیچگونه کمبودی در انبار‌ها در خصوص تامین این دو کالای مورد نیاز مردم نباید وجود داشته باشد.

در این جلسه مقرر شد، مرغ منجمد از کیلویی ۲۵ هزار تومان، با قیمت مصوب کیلویی ۲۰ هزار تومان در میادین میوه و تره بار در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

همچنین در این جلسه سازمان تعزیرات گزارشی از افزایش قیمت خودسرانه دو شرکت تاکسی اینترنتی مبنی بر افزایش قیمت جابجایی مسافران در زمان مشکلات قطعی بنزین در هفته گذشته ارائه کرد که مقرر شد این شرکت‌های خدمات دهنده تمامی مبالغ افزایش قیمت خود را از درآمد شرکت‌های خود و نه رانندگان، به مسافرین بازگردانند و به هیچ عنوان مبلغی از رانندگان این دو شرکت کسر نشود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱.۵۹°    ۵.۹۹°