بازار بورس تقویت خواهد شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 30 دی 1400
کد خبر : ۸۲۹۶۹۸
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸
معاون اقتصادی رئیس جمهور تاکید کرد: دولت مصمم است اصلاحات را ادامه دهد که می‌تواند آینده خوبی برای بازار بورس چه در بازار اوراق بهادار و چه بورس کالا و انرژی و حتی بورس ارزی در کشور رقم بزند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن رضایی امروز (۱۳ آبان) در پایان جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان خوزستان ظرفیت‌های بسیار بزرگی برای یک جهش اقتصادی دارد؛ فقط کافی است صنایع پایین دست پتروشیمی، نفت، گاز، کشاورزی راه بیفتد که میلیارد‌ها درآمد خواهد داشت.
 
بنابراین در این دولت به این ابعاد توجه جدی خواهیم کرد و کمک می‌کنیم که بخش خصوصی استان خوزستان تقویت و احیا شود و توسعه پیدا کند تا اشتغال و تولید استان در بخش خصوصی هم مثل بخش دولتی ادامه پیدا کند.

او تصریح کرد: بازار سرمایه و بورس از مهم‌ترین بازار‌های اقتصادی جهان و ایران است؛ بخش مهمی از سرمایه گذاری‌ها همیشه از طریق بورس وارد تولید می‌شوند. در ایران کل بازار بورس در حال برنامه ریزی و اصلاحاتی است و دولت مصمم است که این اصلاحات را ادامه دهد که می‌تواند آینده خوبی برای بازار بورس چه در بازار اوراق بهادار و چه بورس کالا و انرژی و حتی بورس ارزی در کشور به وجود آید.
 
بازار بورس در کشور تقویت خواهد شد و زیرساخت‌ها نیز بهبود پیدا می‌کند که این نیز یکی از بهترین کانال‌های سرمایه گذاری و جهش اقتصادی در کشور است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در خصوص وضعیت زلزله زدگان نیز گفت: یکی از اهداف ما در سفر به خوزستان این است که که مسائل زلزله زدگان را پیگیری کنیم. آوار برداری‌ها شروع شده و اسکان موقت در حال انجام است و همه تلاش در استان بر این است که قبل از شروع فصل بارندگی و زمستان، مردم در نقاط خوبی مستقر شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲.۲۱°    ۰.۵۹°