دستگاه قضا، یاور دولت در مبارزه با فساد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۹۷۲۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۶
دادستان کل کشور گفت: دستگاه قضا، یاور دولت در مبارزه با فساد و رفع موانع تولید است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در حاشیه آئین تودیع و معارفه دادستان گرگان اظهار کرد: دستگاه قضایی وظیفه خود می‌داند در شرایط کنونی که کشور در جنگ اقتصادی بزرگ بوده و دشمن با تمام توان خود به مقابله اقتصادی تمام عیار پرداخته، در کنار دستگاه‌های اجرایی باشد و تمام توان خود را در این زمینه به کار گیرد.

دادستان کل کشور افزود: از زمانی که رهبر معظم انقلاب شورای عالی اقتصاد را تشکیل و تکالیفی را مشخص کردند، دستگاه قضا وظیفه خود دانسته در سراسر کشور در حوزه تولید، اشتغال و رفع موانع فعالیت کند.

او بیان کرد: در سراسر کشور همه استان‌ها توانسته اند این دستورالعمل را اجرایی و بر بسیاری از مشکلات فائق آیند.

منتظری گفت: همه وظیفه داریم در خدمت تولید و ایجاد اشتغال باشیم و مدیران واحد‌های تولیدی که دچار مشکل هستند می‌توانند به دستگاه‌های اجرایی و قضایی مراجعه کنند.

دادستان کل کشور در خصوص برخورد با فساد ادامه داد: دولت و قوه مجریه مبارزه با فساد را جزء اولویت‌های خود قرار داده و امیدواریم با این مسئله کنترل و مقابله شود.

وی به مشکل پتروشیمی و خشکی خلیج گرگان اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که با استاندار گلستان در مورد آن بحث شد مسئله خلیج گرگان و پتروشیمی است که امیدواریم با برنامه‌ریزی مناسب و صرف زمان این مسئله برطرف شود.

منتظری بیان کرد: ترک فعل در دستگاه قضا در دستور کار خود قرار داده که امیدواریم تعامل با دیگر بخش‌ها کاهش یابد.

دادستان کل کشور همچنین در خصوص پرونده بیماران پروانه‌ای گفت: در جریان جزئیات آن نیستم، ولی از جمله مسائلی است که باید تعقیب و اگر مشکلی است مراجعه کرده و دلایل و مدارک خود را ارائه کنند تا ما آن را پیگیری کنیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۷۹°    ۶.۹۹°