دیوارنگاره میدان ولیعصر؛ «دو پای دیگر قرض کنید»
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 30 دی 1400
کد خبر : ۸۲۹۷۶۲
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
همزمان با پاسخ قاطع سپاه پاسداران به دست درازی نیروی دریایی ارتش تروریستی آمریکا، بامداد امروز از دیوارنگاره‌ی جدید میدان ولیعصر (عج) با شعار "دو پای دیگر قرض کنید" رونمایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 همزمان با پاسخ قاطع سپاه پاسداران به دست‌دازی نیروی دریایی ارتش تروریستی آمریکا، روز جمعه ۱۴ آبان ماه از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر (عج) با شعار «دو پای دیگر قرض کنید» رونمایی شد.

ایده و شعار این دیوارنگاره بر عهده پویا سرابی و طراحی گرافیک آن را محمد تقی‌پور و محمد شکیبا انجام داده‌اند.

دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) متعلق به سازمان فرهنگی و رسانه‌ای اوج است و معمولا براساس رویداد‌های تقویمی و رخداد‌های کشور تلاش می‌کند با مضامینی نظیر سبک زندگی ایرانی اسلامی و استکبار ستیزی از آثار هنری در قالب رسانه بهره ببرد.

به گزارش ایرنا، آمریکا یک نفتکش را که حامل نفت صادراتی ایران بود در آب‌های دریای عمان مصادره و با انتقال محموله نفت آن به یک نفتکش دیگر، آن را به سوی مقصدی نامعلوم هدایت کرد که همزمان دلاورمردان نیروی دریایی سپاه با اجرای عملیات هلی‌برن بر روی عرشه نفتکش آن را به تصرف خود درآوردند و آن را به سوی آب‌های سرزمینی ایران هدایت کردند.

در ادامه نیرو‌های آمریکایی با استفاده از چندین فروند بالگرد و ناو جنگی به تعقیب نفتکش پرداختند، اما با ورود قاطعانه و مقتدرانه نیرو‌های جان برکف سپاه ناکام ماندند. نیرو‌های آمریکایی مجدداً با استفاده از چند ناو جنگی بیشتر تلاش کردند مسیر حرکت نفتکش را سد کنند که باز هم موفق نشدند. این نفتکش هم‌اکنون در آب‌های سرزمینی کشور است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵.۲۱°    -۰.۰۱°