صعود نمایندگان ایران به یک چهارم نهایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 28 دی 1400
کد خبر : ۸۲۹۷۶۸
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳
کشتی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان
سه نماینده ایران با پیروزی مقابل رقبای خود به مرحله یک چهارم نهایی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان صعود کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  به نقل از ایرنا مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان از ساعت ۱۳ امروز جمعه در شهر بلگراد صربستان در حال برگزاری است و تا این لحظه کشتی گیران کشورمان این نتایج را بدست آورده‌اند:

در وزن ۵۷ کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در یک کشتی نفسگیر با نتیجه ۱۱ بر ۱۱ از سد پاتریک گلوری از آمریکا گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف بکبولات میرزانظر اولو دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سید حسن عبادی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر کارولی کیس از مجارستان را مغلوب وی در دور دوم با برنده دیدار میان پاول گرایور از مولداوی و جاویت آجار از ترکیه مصاف خواهد داد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم علی اکبر فضلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با توجه به شرکت نکردن باسار ندوم از گینه بیسائو به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف برنده کشتی میان چیرستوس چیریستوفوریدیس از یونان و ارنظر آکمات علی اف دارنده مدال نقره جهان از قرقیزستان می‌رود.

دروزن ۷۹ کیلوگرم علی سوادکوهی در دور اول با نتیجه ۴ بر ۴ از سد ویکی از هند گذشت وی در دور دوم به مصاف اوکتای حسن از بلغارستان می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم امیرعلی آذرپیرا در دور اول با نتیجه ۵ بر صفر واسیل پولیوچنکا از بلاروس را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف برنده دیدار میان زوریکو اورتاشویلی از گرجستان و سوتان اوتیموف از بلغارستان می‌رود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۴.۴۱°    -۰.۰۱°