اعضای "قیام سپید" در البرز دستگیر شدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 14 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۹۷۸۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در اطلاعیه‌ای از بازداشت سرشاخه‌های تهدیدکننده امنیت مردم با عنوان جنبش قیام سپید (۱۴ آبان) خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، در این اطلاعیه آمده است: شب گذشته تعدادی از سرشاخه‌های اصلی تهدیدکنندگان امنیت مردم و جامعه دریک عملیات غافلگیرانه توسط سربازان گمنام امام زمان سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز بازداشت شدند.
این افراد با عنوان جنبش قیام سپید با توزیع شب نامه‌هایی در کوچه و خیابان‌ها و فراخوان‌های متعدد و فریب برخی ساده لوحان و اجیر نمودن اراذل و اوباش، برنامه ریزی گسترده‌ای برای برهم زدن امنیت و نظم عمومی جامعه و انجام عملیات خرابکارانه و به آشوب کشیدن استان و کشور را داشتند.

از ابتدای امر با هوشیاری نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی تمامی اقدامات و حرکات این گروه در رصد اطلاعاتی قرار گرفت و در یک اقدام به موقع و انقلابی طی یک عملیات پیچیده توسط سربازان گمنام امام زمان سپاه امام حسن مجتبی (ع) دستگیر و روانه زندان شدند.
در ادامه اطلاعیه با تاکید بر هوشیاری نیرو‌های امنیتی آمده است: تمام عناصر وابسته به قیام سپید توسط جامعه اطلاعاتی استان شناسایی شده و تحرکات گروهک‌های معاند کاملا تحت رصد اطلاعاتی قرار دارد و خط قرمز فرزندان ملت و ولایت در سپاه امام حسن مجتبی (ع) امنیت مردم عزیز و جامعه می‌باشد و در حفظ آسایش و امنیت از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۱۰.۹۹°