آغاز بکار پنجمین کنگره بین المللی سلامت کشورهای اسلامی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۲۹۸۷۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸
پنجمین کنگره بین المللی سلامت کشور‌های اسلامی از امروز به مدت سه روز در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برپا شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 این کنگره با هدف معرفی ظرفیت‌های سلامت و گردشگری سلامت کشور‌های اسلامی با حمایت وزارتخانه‌ها و تشکل‌های فعال در حوزه سلامت و گردشگری کشور‌ها برگزار شده است.
 این کنگره با کسب تجارب حاصله در سال‌های گذشته و تعاملات اجرایی موثر با بخش‌های خصوصی و تشکل‌های فعال حوزه گردشگری سلامت سایر کشور‌ها علاوه بر توسعه شبکه ارتباطی فعالان سلامت جهان اسلام به صورت ویژه مورد بهره برداری بخش‌های خصوصی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.
 زنگویی دبیر این کنگره در مراسم آغاز بکار این کنگره گفت: با توجه به رقابت و فعالیت‌های جدی کشور‌های پیشرو در حوزه سلامت به منظور نشان سازی (برند سازی) ظرفیت‌های تخصصی به ویژه در دوران پسا کرونا انتظار می‌رود با مشارکت عمومی و نقش آفرینی موثر همه بخش‌های دولتی و خصوصی جلوه‌ای منحصر به فرد از توانمندی‌های بالقوه جمهوری اسلامی ایران در حوزه سلامت ارائه و منجر به توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت با سایر کشور‌های اسلامی شود.
 وی افزود: در پنجمین دوره این رویداد بین المللی سعی خواهد شد با برگزاری نشست‌های تجاری متنوع و فراهم ساختن انتقال تجارب بین المللی علاوه بر تنظیم مذاکرات تجاری نسبت به ارائه آموزش‌های تخصصی اقدام شود.
دبیر پنجمین کنگره بین المللی سلامت کشور‌های اسلامی درباره برنامه‌های این کنگره گفت:برنامه‌های اجرایی این رویداد در ۳ بخش رویداد‌های جانبی ونشست‌های تجاری- نشست‌های تخصصی وکارگاه‌های آموزشی تنظیم شده است.
 زنگویی درباره رویداد‌های جانبی و نشست‌های تجاری این کنگره نیز افزود: دومین رویداد بین المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در کسب و کار‌های نوپای سلامت و گردشگری سلامت TSTARS است که به معرفی جوانان نوآور در حوزه سلامت می‌پردازد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵.۷۹°    ۹.۹۹°