بازدید سرزده مخبر از خوابگاه دانشگاه تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۲۹۸۹۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
معاون اول رئیس جمهور شب گذشته به صورت سرزده از خوابگاه کوی دانشگاه تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور شب گذشته به صورت سرزده از خوابگاه کوی دانشگاه تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفت.

در این بازدید ۲ ساعته که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز معاون اول رئیس جمهور را همراهی می‌کرد، مخبر با حضور در اتاق‌های ساختمان‌های ۱۴ و ۱۵ کوی دانشگاه به گفتگوی صمیمی و صریح با دانشجویان پرداخت.

وی همچنین در ساختمان شماره ۴ که جمعی از جانبازان، ایثارگران و دانشجویان معلول در آن حضور داشتند نیز حاضر شد و پای درددل و مسائل و مشکلات خاص آنها نشست.

عدم تعویض امکانات رفاهی قدیمی، کیفیت پایین غذا‌های خوابگاهی و قیمت نامناسب آنها، کمبود امکانات برخی اتاق‌ها، عدم بازگشایی سالن‌های ورزشی کوی دانشگاه از جمله نکاتی بود که در این بازدید بدون واسطه و مستقیم با معاون اول رئیس جمهور و وزیر علوم مطرح شد.

سلف دانشجویی کوی دانشگاه، ساختمان‌های نیمه کاره، آشپزخانه و دیگر بخش‌های کوی دانشگاه نیز مورد بازدید مخبر و دکتر زلفی‌گل قرار گرفت و در نهایت دستورات معاون اول رئیس جمهور برای تکمیل و تجهیز خوابگاه‌ها و همچنین تأکید برای هماهنگی بین دستگاه‌های مسئول از جمله وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه برای حل معضلات دانشگاه‌ها که در شرف بازگشایی قرار دارند از جمله نکات این بازدید بود.

بازگشایی دانشگاه‌ها به عنوان مصوبه ستاد ملی کرونا، یکی از مهمترین دغدغه‌های اساتید، کارکنان و دانشجویان و خانواده‌های آنان بخش عمده‌ای از توجه مدیران آموزش عالی و روسای دانشگاه‌ها را به خود معطوف کرده است.

به همین منظور وضعیت مناسب خوابگاه‌ها، سلف‌ها و سالن‌های غذاخوری دانشگاه‌های سراسر کشور بعد از یک سال و نیم تعطیلی می‌تواند بخش عمده‌ای از نگرانی خانواده‌ها دانشجویان را برطرف کند.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱.۵۹°    ۷.۹۹°