مدرسه تلویزیونی ایران، چهارشنبه ۱۹ آبان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 12 آذر 1400
کد خبر : ۸۳۰۰۴۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۳
جدول پخش مدرسه تلویزیونی ایران، در روز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ از شبکه‌های آموزش، قرآن و امید اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 جدول پخش مدرسه تلویزیونی ایران، در روز چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ از شبکه‌های آموزش، قرآن و امید به شرح زیر است:

شبکه آموزش:

فنی و حرفه‌ای و کاردانش:

ساعت٨:۰۰تا ۸:۳۰ کار آفرینی - پایه۱۱- رشته شایستگی غیر فنی -شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش
ساعت٨:٣٠ تا٩ معماری داخلی فضای تجاری - پایه ۱۲- رشته معماری داخلی - شاخه فنی و حرفه‌ای
ساعت ۹:۰۰تا۹:۳۰ مهارت‌های ارتباطی و مشارکتی - پایه ۱۱- رشته تربیت کودک - شاخه فنی و حرفه‌ای

پایه ابتدایی:
ساعت۱۰:۳۰تا ۱۱:۰۰ بازی و ریاضی  پایه اول
ساعت۱۱:۰۰تا ۱۱:۳۰ علوم تجربی و تفکر پایه دوم
ساعت۱۱:۳۰تا ۱۲:۰۰ فارسی و نگارش  پایه سوم
ساعت۱۲:۰۰تا ۱۲:۳۰ مطالعه و مهارت‌های اجتماعی پایه چهارم
ساعت۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ بازی و ریاضی پایه پنجم
ساعت۱۳:۰۰تا ۱۳:۳۰ بازی و ریاضی پایه ششم
ساعت۱۳:۳۰ تا ۱۳:۵۰ آموزش نوآموزان پیش دبستانی

متوسطه اول:

ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰ ریاضی پایه هفتم

ساعت۱۵:۰۰تا۱۵:۳۰ ریاضی  پایه هشتم

ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ ریاضی پایه نهم

ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۶:۳۰ عربی پایه نهم

متوسطه دوم:

ساعت ١۶:۳۰تا۱۷:۰۰ فیزیک سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی
ساعت۱۷:۰۰تا ١٧:۳۰ زیست شناسی یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی
ساعت ۱۷:۳۰تا ۱۸:۰۰ فیزیک سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی
ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۳۰ فیزیک یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی

شبکه قرآن:

ساعت۸  علوم و معارف قرآنی ۱ رشته علوم ومعارف اسلامی
ساعت۸:۳۰ درس احکام ۱رشته علوم ومعارف اسلامی.
ساعت۱۱ درس هدیه‌های آسمانی پایه پنجم دبستان
ساعت۱۱:۲۰ درس آموزش قرآن پایه پنجم دبستان
ساعت ۱۵ آموزش قرآن پایه نهم متوسطه اول
ساعت۱۵:۳۰ دین و زندگی ۱ پایه دهم متوسطه دوم

 شبکه امید:

دروس عمومی رشته ریاضی، تجربی و انسانی

ساعت ۱۰:۳۰ زنگ اول: درس: عربی، زبان و قرآن (۳) مدرس: آقای محمد طایفه خانی پایه ۱۲ رشته: علوم تجربی و ریاضی فیزیک

ساعت ۱۱:۰۰ زنگ دوم: درس: کارگاه سبک زندگی و تولید مدرس: دکتر مرضیه علی نژاد پایه: مشترک همه رشته‌ها

دروس فنی حرفه ای

ساعت ۱۲:۰۰ زنگ سوم: درس: حسابداری وجوه نقد هنر آموز: علی نصیری پایه دهم رشته: حسابداری

ساعت ۱۲:۳۰ زنگ چهارم: درس: صنایع چوب هنر آموز: روح الله قهرمانی کوهستانی پایه: یازدهم دوازدهم رشته: صنایع چوب، معماری ساختمان، طراحی صنعتی

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۸.۵۹°    ۱۰.۹۹°