سوء استفاده دلالان از کارت ملی افراد برای خرید ارز
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 07 آذر 1400
کد خبر : ۸۳۰۰۷۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
رئیس کانون صرافان گفت: سودجویان و دلالان از سادگی مردم سوء استفاده کرده و از مدارک هویتی آنان( کارت ملی) جهت خرید ارز استفاه می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

لواسانی در ارتباط تصویری با برنامه روی خط خبر این شبکه با بیان اینکه در هر بازاری تفاوت قیمت ایجاد شود، اشخاص سود جو هم آماده و به دنبال سود است، افزود: متاسفانه در بازار ارز دچار چند نرخی هستیم. 

رئیس کانون صرافان در ادامه اظهار کرد: در حوزه فروش اسکناس در شرکتهای صرافی تقاضاها برای خرید اسکناس به صورت غیر واقعی وجود دارد.

لواسانی گفت: چون در بازار آزاد تفاوت قیمت با صرافی ها  وجود دارد، برای همین منظور در صرافی ها خریدن ارز انجام می شود در صورتی که به آن ارز نیازی نداشتند و فقط جهت به دست آوردن آن تفاوت قیمت که سود آن هم اندک است. 

رئیس کانون صرافان افزود: متاسفانه سودجویان و دلالان از سادگی بعضی از مردم استفاده و از مدارک هویتی آنان( کارت ملی) استفاده تا به اسم مردم ارز خریداری کنند. 

لواسانی گفت: اختلاف قیمت در مقایسه اندک بین قیمت ارز صرافی ها و بازار آزاد، باعث سودجویی دلالان شده تا از  اطلاعات هویتی افراد نا آگاه سوء استفاده و به نام آنان از صرافی ها و در قبال مبلغی ناچیز، ارز دریافت کنند.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲.۷۹°    ۱۳.۹۹°