آغاز طرح زمستانه پلیس از اول آذر
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 11 آذر 1400
کد خبر : ۸۳۰۱۰۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۶
جانشین رئیس پلیس راهور گفت: به علت شرایط جوی، امسال ۲۰ روز زودتر این طرح را آغاز می‌کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سردار سید تیمور حسینی، جانشین رئیس پلیس راهور امروز (چهارشنبه، ۱۹ آبان) در کمیته بررسی طرح زمستانی که با حضور نمایندگان سازمان‌ها و نهاد‌ها در شهرک آزمایش برگزار شد، گفت: امیدوارم اجرای این طرح نتیجه و بازخورد خوبی برای آرامش و آسایش مردم داشته باشد و بتوانیم خدمات خوبی را در زمستان در تمام محور‌های ارتباطی به مردم ارائه دهیم.

وی گفت: به هر حال وظیفه سنگینی بر دوش ماست و باید این وظیفه را به درستی انجام دهیم.

سردار حسینی با بیان اینکه یکی از مشکلات سازمان‌ها و نهاد‌های امدادی بحث اعتبارات است، افزود: با مکاتباتی که با وزارت راه، وزارت کشور و همچنین دفتر معاون اول رئیس جمهور خواهیم داشت اعتبار مستقلی را برای طرح زمستانی پیگیر خواهیم شد.

سردار حسینی گفت: در طرح زمستانی باید سازمان‌ها و نهاد‌ها از بهترین تجهیزات و نیرو‌های خود استفاده کنند.

وی افزود: اطلاعات دقیقی باید از سوی وزارت راه و پلیس راهور در خصوص جاده‌ها به مردم ارائه شود.

سردار حسینی گفت: از اول آذر در هر شرایط آب و هوایی باید تمامی خودرو‌هایی که در جاده‌ها تردد می‌کنند زنجیر چرخ داشته باشند و این موضوع کنترل خواهد شد و رانندگان موظفند در خودروی خود زنجیر چرخ داشته باشند در غیر این‌صورت از ادامه مسیر جلوگیری می‌شود.

وی گفت: آمادگی سازمان‌ها، نهاد‌ها و پلیس باید به گونه‌ای باشد که در هر شرایط آب و هوایی در صورت بروز مشکل بتوانند خانواده‌ها را پذیرا باشند و حتی از پلیس می‌خواهیم که مواد غذایی در خودرو‌های خود داشته باشند که در صورت نیاز مردم، آن مواد غذایی را در اختیارشان قرار دهند.

جانشین پلیس راهور ناجا همچنین از صدا و سیما به دلیل پوشش خبری خوبی که از تمامی فعالیت‌های پلیس و سایر سازمان‌ها و نهاد‌ها در همه امور انجام می‌دهد، تشکر کرد و گفت: نقش بی بدیل صدا و سیما در اطلاع رسانی به مردم مشخص است و موجب می‌شود از حوادث پیشگیری شود.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴.۷۹°    ۹.۹۹°